TV 50 cali do gier (INPUT LAG)

bogeryl244

New member
Witam, poszukuje 50 calowego TV pod PS4

Główne moje wymagania to niski input lag, zamierzam przymaniaczyć w bf4

propozycje:
1. Panasonic TX-P50GT60 (Drogi)
2. SONY kdl-50w656a
3. KDL50W829

Zastanawiam się właściwie który z tych modeli ma najniższy input lag, podobno Sony KDL-42W656A chwali się jednym z lepszych wyników input laga ale czy podobnie jest z wersją 50 calową? ktoś wie?
Dodam, że dużo bardziej podobają mi się te Soniacze jak panasonic :)

Pozdrawiam!
 

bogeryl244

New member
Proszę o odległość się nie martwcie, jakieś 3m powinny wystarczyć dla 50cali, teraz siedzie jakis meter od 42, wiec preferuje takie przymiarki.

Jesli chodzi o cene to maxymalnie 4 tys choć to naprawde wiele i jesli ten SONY kdl-50w656a -ma dobry input lag to wydam na niego te 3,3tys

Nie potrzebuje bajerów typu 3d ani sporej ilosci wejsc HDMI zalezy mi jedynie na cenie jak i input lagu
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Niewiele, ale niższy, ale chodzi głównie o matrycę z dużo wyższym kontrastem, natywnym 100hz. To pierwsze przyda się przy ciemnych scenach, drugie przy oglądaniu film (zakładam ze gry to nie 100%?)
Ogólnie tv Sonego mają jedne z najniższych input lagów do gier, rywalizować może z nim tylko Toshiba - przy reszcie firm zazwyczaj input lag podchodzi już pod drugą strefę ~50ms.
 

bogeryl244

New member
Niektóre plazmy również mają bardzo niskie, jednak słyszałem, że już nie produkują, szkoda:( no nic wezme tego 50W829.

Dzieki za rady
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Plazmy mają wyższy input lag przeważnie.
Jeśli chcesz mistrzowski to sięgaj po Toshibę 55L7453 , Panasonica 55WT60 lub Philipsa 55PFS
 

Gotoku

New member
Witam,
Dorzucę swoje pytanie tutaj, czy Sharp LC-50LE752 nadaje się do grania? Chodzi mi głównie o to czy nie ma zbyt wysokiego input laga.
Pozdrawiam.
 
Do góry