TV 50-55 cali do 4.000zł - mam typy, chcę kupić w ten weekend

SLAV7

New member
Bez reklam
Te dwa modele SONY są identyczne. Różnią się tylko tym, ze W685 ma 3D. Obraz jest o niebo lepszy niż w PANASONIC-u jeśli chodzi o kontrast i czerń. Smużenie jest ale bardzo małe.

Pozdrawiam
 

Amoneus

New member
Ale Panasonic jest droższy aż o 500zł, czy różnica w obrazie w porównaniu do sony W656A jest tak znaczna, żeby dokładać tę kwotę? Zwłaszcza, że widziałem sonego w akcji na żywo i jak na tę klasę tv to oczy z orbit mi wyszły :)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
@Amoneus, jesteś pewny że porównywałeś te telewizory na tym samym materiale? Bo w sklepach często sony czy samsung leci na blu-rayach, a reszta na sygnale telewizyjnym, lub reklamówkach. W sklepie możesz poprosić o podłączenie do normalnego sygnału telewizora, chyba że kupujesz w EURO rtv agd, tam o obsłudze profesjonalnej klienta możesz zapomnieć, podobnie jak o możliwości zwrotu sprzętu w razie jakby coś nie pasowało :p
 

Amoneus

New member
Poprosiłem o puszczenie z USB tej samej reklamówki i szczerze mówiąc nie widziałem różnicy. Stąd jeśli mam wydać pół kafla więcej podczas gdy nie mam gigantycznych oczekiwań co do telewizora, to nie wiem czy jest sens:) Zapytam więc inaczej, czy Twoim zdaniem zakup W656A w cenie 3.499zł to będzie rozważna i dobra decyzja? Jeśli tak to siup, jadę i biorę:)
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Jest ok. Sam bym go nie wziął, ze względu na 50hz na tak dużym ekranie, co z pewnością odczujesz, ale poza tym jest to jak najbardziej godny polecenia telewizor.
 

Amoneus

New member
Kupiony, bawię się od wczoraj i jestem b. zadowolony. Obraz z Soczi igła, "Drogówka" w HD poezja, a "Dead Space 3" na full detalach - full wypas :)

Testujemy dalej. Dziękuję za pomoc wszystkim!
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Jak pobawisz się trochę to napisz o wrażeniach.

Czerń przy wygaszonym świetle w pomieszczeniu,
Kontrast,
Skalowanie programów SD
Smużenie ?
Równomierność podświetlenia matrycy

Pozdrawiam
 

Amoneus

New member
Póki co wkurza mnie tylko za duże nasycenie barw, taki czerwony razi w oczy. Kombinuję ale im więcej mieszam tym bardziej się zagrzebuję :)

Jeśli macie link do czegoś co pomoże mi go skalibrować krok po kroku to będę wdzięczny!
 
Do góry