Tv 50" +/- 3000

Pawel188

New member
Dzień dobry , rozglądam się za nowym tv
Szukam 50" nic więcej nie potrzebuje , oglądanie z od+/- 3 m w pokoju żaden salon, dlatego chyba to optymalny rozmiar .
Zalezy mi na żywych kolorach więc matryca VA , tak żeby ogarniam relacje sportowe i nie było np murawy w postaci zielonego placka . Coś sensownego możecie polecić? Dodam że sprawa nie jest naglącą może warto poczekać na jakieś nowe modele? Czy one raczej pojawiają się w połowie roku?
 

WojTech

New member
Cześć,
Wybór w tym przedziale jest bardzo duży

Jako pierwszy mógłby być 50TU8502- bardzo ładny telewizorek, Smart Tizen, cena ok 1999

Kolejną opcją mógłby być 50PUS7855-srebny/7805-czarny - równie dobry telewizor może sprawdzić się przy meczach poprzez podświetlenie systemem ambilight (efekt murawy na ścianie ba! nawet można wybrać sobie flagę kraju któremu kibicujemy), System Saphi, wsparcie db atmos/db vision, HDR10+
Cena trochę wyższa bo ok 2200zł

No i ostatni 49NANO813- kolejna możliwa opcja ale niestety nie klasyfikująca się ze względu na IPS, matryca może być jednak trochę ciemniejsza, ale można z ciekawości zobaczyć.

Polecam udać się do jakiegokolwiek sklepu w którym mają w/w modele zobaczyć jakieś demo, może uda się włączyć kanał sportowy.
Wtedy sam zdecydujesz, może spodoba się Ambilight w Philipsie, albo brak ramki w Samsungu lub LG.
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
obraz z TV z marketu, a obraz w domu to moze byc mega roznica...

Ja Tv kupuje dla jakosci obrazu, a nie czy ma ramke, czy nie...
 
Ostatnia edycja:

WojTech

New member
Zgodzę się, że różnica jest wszystko zależy od światła i jakości sygnału, ale mi bardziej chodzi o zobaczenie obrazu plus minus bo w sklepie coś zobaczysz a tu nie.

Co do drugiego to mnie nie interesuje dla czego ty kupujesz tv kierowanie autosugestią hmmm?
Dla większości ludzi ma znaczenie kolor ramki design telewizora + i -.
Trzeba umieć się rozeznać w temacie bo nie każdy jest taki jak ty.

Pozdrawiam

obraz z TV z marketu, a obraz w domu to moze byc mega roznica...

Ja Tv kupuje dla jakosci obrazu, a nie czy ma ramke, czy nie...
 

Pawel188

New member
Wygląd typu ramka nie ma znaczenia jakimś esteta nie jestem. Ma być obraz dobry, raczej zależy mi żeby sport ogarniał , piłkarz żeby nie był plackiem , a murawa jakimś zielonym rozmazanym tłem....
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Philips ze swoją ordynarną, grubą, jasnoszarą plastikową i w dodatku słabo spasowaną ramką, to taki wzorniczy koszmarek. Moim zdaniem to zdecydowanie najbrzydszy TV. Ja, jako esteta nie wpuściłbym takiego brzydactwa do domu co oczywiście nie zmienia faktu, że jak komuś nie przeszkadza jego wygląd, to TV odwdzięczy się całkiem przyzwoitym obrazem i dźwiękiem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe modele będą nie wcześniej jak marzec 2021 i będą droższe jako symbol nowości o 30-40%.
Do Twoich potrzeb masz w klasie bardzo dobre modele:
- TCL 50 C715 Qled
- Philips 50 PUS8535
- LG 49Nano863 też z kropkami kwantowymi.
Każdy masz dla niebieskich z pakietem. Jak Ci się nie spodoba zawsze możesz wymienić na inny.
Ale w klasie cenowej do potrzeb to świetne modele !
 
Do góry