TV 4K do 3200zł (+-300zł) , powyżej 50"

bysiu1988

New member
Kiki, z całym szacunkiem do Twojej działalności dlaczego piszesz, że to ubogi krewny? Przecież kolory oraz płynność na tym Panasonicu są na bardzo dobrym poziomie. Jedyne minusy to może niezbyt bogaty smart (jest wszystko co potrzebne dla normalnego użytkownika) oraz refleksyjna powłoka.
 

lukasz_ap

New member
Wybrałem Panasonica :) Co do Smarta, to w przyszłości planuje zakup Apple TV 4K, ewentualnie na tę chwilę Xiaomi TV Box, więc i tak ominę ubogiego smarta ;) Dziękuje wszytkim za porady.
 

lukasz_ap

New member
Panasonic właśnie dotarł do mnie na miejsce, niestety ma jakiś problem przy uruchamianiu. Objawia się to następująco: gdy TV jest na czuwaniu(czerwona dioda) i na pilocie wcisnę przycisk włączenia, to przez około 15 sekund cały czas miga zielona dioda, po czym miganie ustanie, a dioda pali się zielonym światłem jednostajnym. Nie ma niestety obrazu, ani nawet podświetlenia. Klikanie poszczególnymi przyciskami na pilocie, nie daje żadnych rezultatów - nie można nawet go wyłączyć, by zapaliła się czerwona dioda, klikanie przycisków jedynie daje efekt mignięcia diody zielonej na TV. Po jakiejś minucie palenia się jednostajnie diody zielonej, na TV dioda zapala się na czerwono - i w tym momencie gdy kliknę przycisk power na pilocie dopiero TV uruchamia się - jest obraz. Jeżeli go wyłączę i zaraz ponownie włączę pilotem uruchamia się poprawnie. Zauważyłem, że problem występuje wtedy, kiedy TV jest dłużej niż 1-2 min w trybie standy(czerwona dioda) - po tym czasie od wyłączenia TV nie można normalnie i szybko uruchomić. Czy spotkaliście się z czymś podobnym? Wiecie gdzie może być problem? Zrobiłem update softu, reset ustawień fabrycznych, wyłączałem TV z zasilania jednak problem pozostaje..
 

lazaj

New member
Sprawdź proszę ilość aplikacji .
chłopie, o co ci chodzi z tymi aplikacjami? Cały czas to samo piszesz, nie masz innych argumentów? nawet przy Oledach FZ od Panasa ważne są dla ciebie aplikacje a nie to, że w większości testów wygrywają jakością obrazu. Mam telewizor innego producenta i używam tak naprawdę youtuba i netflixa które są w każdym telewizorze, większość ludzi również używa tylko tych aplikacji.
Smart w Panasie jest bardzo szybki, nie zacina jak w androidach które polecasz.
Ogarnij się człowieku lub napisz o co ci tak naprawdę chodzi?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ważne są ludzi którzy kupują. Tak pokazują wszystkie badania.
Więc nie denerwuj się i nie unoś się.
Widać że nie masz pojęcia o czym piszesz.
Widziałeś jak działa Oreo ?
Czy lecisz z opowieści babci?
Ogarnij się człowieku lub napisz o co ci tak naprawdę chodzi?
 
Do góry