TV 4k do 2000zł jaki ?

Kuben92

New member
Witam. Rozważam kupno telewizora 4k w rozmiarze 43-50' do 2000zl. Tv użytkowany będzie najczęściej do konsoli Xbox one s/x i nextgen oraz do oglądania filmów z dysku przenośnego lub laptopa w rozdzielczości full hd/4k. Od czasu do czasu również mecze piłki nożnej. Co możecie polecić w tym budżecie cenowym ? Obecnie posiadam tv hyundai uls40ts298smart ale mnie nie przekonuje pod każdym względem.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz bardzo dobre modele :
- Philips 50PUS7334 za 2050 zł
- TCL 50EP680 w programie gdzie sam wybierasz ceny. Podaj proszę maila to CI wyślę cały program
- TCL 50EP660 w programie
- Sharp 50 BL2 w programie
W tych modelach masz najlepszy Smart i najlepsze multimedia na rynku.
Jak będziesz niebieski masz jeszcze pakiet gratisów o wartości 500 zł dodatkowo.

w tych modelach masz obecnie na
 

Kuben92

New member
Dziękuję za odpowiedzi ale mam jeszcze pytanie czy model Samsung QLED QE43Q60RAT będzie lepszym wyborem od pozostałych w/w ?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie będzie lepszym.
Każdy z podanych wyżej zagra lepiej.
Jak będziesz niebieski sam wybierasz ceny.
 

Ekhangel

New member
Przypnę się: czy UE50RU7172 jest coś wart? Nie siedzę w telewizorach i nie wiem jakie są teraz trendy cenowo-jakościowe. Coś mi się to wydaje za tanio biorąc pod uwagę, że np. Sony można w tym rozmiarze i cenie kupić w Full HD.
 
Ostatnia edycja:

janusz

New member
Bez reklam
Samsung to minimum 74.. choć to niżej od wcześniej wymienianych. RU7172 ma bardzo niską jasność chyba 195cd/m. Wymienione wcześniej mają comajmniej około 300 co też nie jest rewelacją, ale w tej cenie to dobry poziom.
 

Kuben92

New member
Wybór jednak padł na Samsung UE43RU7472 w kwocie 1600zł i jak na ten przedział cenowy jestem bardzo zadowolony. Dziękuję za propozycję. Pozdrawiam.
 
Do góry