Tv 4k 65"

pepka

Member
Bez reklam
Tv 4k 65"

Bierz Panasa. Obraz bez zastrzeżeń, stabilny system, dostawisz boxa i będziesz miał kodi i inne bajery.
 
Ostatnia edycja:

orzecho

New member
A polecicie jakiś konkretny model takiego urządzenia bo wogle się na tym nie znam.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

orzecho

New member
A nie zobaczyłem wcześniej że podałeś tego linka, a z tej drugiej firmy Wetek są lepsze urządzenia? Mają lepsze możliwości? Do czego złoży to dual bot?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 
Wetek technicznie podobny (AmLogic) jednak oficjalnie wspiera Kodi , wiec w tym wzgledzie bedzie lepszy.
Choc Ferguson ma dobre, polskie wsparcie.

Dual boot czyli uzadzenie moze od razu uruchamiac Kodi lub czystego Androida. Wg Twojego uznania.
 

Emeka

Member
Ale podobno na Fergusonie sa problemy z napisami na Netflixie. Jesli więc ktoś zamierza korzystać z tego serwisu to lepiej FBoxa sobie darować.
 

orzecho

New member
Zależy mi głównie na Kodi i na HBO go czasami jakas gierka. I fajnie jakby było dual bot bo to fajne jak od razu można uruchomić albo kodi albo andka.

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 

pebe86

Member
Bez reklam
Zdecydowanie bardziej polecam Xiaomi Mi Box 4k- tam masz android tv, a cena podobna... No ale to już raczej z aliexpress, więc dłuższe czekanie.
 

pebe86

Member
Bez reklam
Tak. Na aliexpress jest za 69 USD, kupując przez planetcash masz jeszcze częściowy zwrot. Mnie wyszedł ok. 250 zł :)
 

orzecho

New member
A zadowolony jesteś kolego z tego boxa? Śmiga wszystko elegancko? A jak z kodi?

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka
 
Do góry