Tv 4k 55 cali do 3000 zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
DO Twoich potrzeb najlepszy :
- Philips 58PUS8535
- LG 55Nano 863
- TCL 55X815
Jak będziesz niebieski to masz dodatkowo pakiet do każdego.
 

Fadamil

New member
DO Twoich potrzeb najlepszy :
- Philips 58PUS8535
- LG 55Nano 863
- TCL 55X815
Jak będziesz niebieski to masz dodatkowo pakiet do każdego.
To odpowiedź do mnie?
Jak tak to gdzie mogę znalezc tego x815 bo widzę że słabo z dostępem i czy jest pomiędzy x815 a c815 jakas wielka różnica?
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Cześć, mam podobne wymagania co autor postu, przewertowałem różne fora i artykuły. W czasach obecnych promocji chciałbym zapytać o porównanie 58pus8535 (2700zł) i KD-55XH9096 (3600zł). Nie zależy mi na sporcie, ani na graniu. Czy warto dopłacać do Sony?

Ze wszystkich wskazanych TV tylko SONY 55XH9096. Poczytj testy w necie to wszytsko będziesz wiedział. Na Youtube tez znajdziesz porównania. Z SONY 55XH9096 może się rónać jedynie SAMSUNG 55Q80T. Reszta inna półka. No chyba, ze oglądasz tylko w oświetlonym pomieszczeniu to wtedy moze być LG 55NANO863
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Rozsądnie ale zapewniam, że to będzie przepaść na korzyść SONY:) To już nie róznica klasy ale dwie.
 

Fadamil

New member
Kiki,

Chyba już jestem "niebieski" ;)
Mógłbyś wysłać mi ten cennik/program na maila?
Maila przesłałem Ci w PW.

Tak jak wcześniej wspomniałem max 3k
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jesteś niebieski Do Twoich potrzeb Najlepiej zaprezentuje się Philips 58PUS8535 za 2999 zł , LG 55Nano 863 masz za 3099 zł, TCL 55X815 masz za 3249 zł
Do każdego masz dodatkowo pakiet gratisów dodatkowo.
 

qubbabubba

New member
Petru23 przez tą promocje na QE55Q77TAT poważnie zastanawiam się czy nie dołożyć i jego kupić kosztem Panasonica hx580 czy GX830 :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Czyli ile chcesz dołożyć ?
Panasonic ma najsłabsze multimedia .
Pytanie na czym Ci najbardziej zależy ?
 

qubbabubba

New member
Zakładałem budżet maks. 2,5 tys. Szukam tv do oglądania netflixa, kablówki (inea), yt i trochę piłki nożnej. Ten Q77TAT był dzisiaj za 2687 na neonet ale się zgapilem. Na smarcie mi specjalnie nie zależy. Mam mi boxa.
 

kola01

Well-known member
Bez reklam
Chyba miałeś racje, tym bardziej, że Philips (na dole) pozostawia artefakty

https://ibb.co/Gvc3Grh

Nie widzę żadnych artefaktów na Philpsie. Jest wręcz odwrotnie - Sony pogubiło szczegóły, które widać na obrazie Philipsa. Być może masz ustawiony za ciemny obraz na SONY i jednocześnie za jasny na Philipsie (przy okazji to też widać).
Pobaw się ustawieniami jednego i drugiego a najlepiej wprowadź gotowe ustawiania po kalibracji (może Kiki Ci w tym pomoże).
 
Ostatnia edycja:

adalo85

New member
Telewizory w ostatnim czasie poszły kilkaset złotych do góry więc aktualnie do 2700-2800 co kupić ?

Czy najlepszym wyborem względem obrazu z NC+ i netflixa będzie qled samunga 55 ??
 

Marian777

New member
podbijamy, postanowiłem poczekać do końca roku i TCL780 właściwie wyszedł. Zastanawiam się teraz nad Sony KD-55XH8096. Jak ten model wypada jakościowo do potrzeb, czyli: C+, Netflix i PS4? Na serię 9 nie będę miał kasy, chyba że spadnie do 3k.
 
Do góry