Tv 4k 55 cali do 3000 zł

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sięgałbym po:
- TCL 55X815 qled i soundbarem Oknyo
- SOny 55XF9005
- Philips 55PUS8804
Dla niebieskich w specjalnym pakiecie i programie gdzie sam wybierasz ceny.
 

Kurakaodr

Member
Co polecacie na tą chwilę? Nieprzekraczalne 3000zł.

Philips 55PUS8804


55PUS8804_12-A2P-global-001
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Trochę się jednak pozmieniało.
Masz extra nowe już modele :
- Philips 58Pus 8535 w programie gdzie sam wybierasz ceny.
Podaj proszę maila to Ci wyślę cały program.
- LG 55 Nano 863 -w programie
-Sony 55xh9096
 

Kurakaodr

Member
Przykładowo brać Sony zamiast TCL.

Z jakich merytorycznych przesłanek, ma wynikać dany wybór, ktoś tam gdzieś napisał że dana firma jest mniej lub bardziej bezawaryjna w pseudo "porównaniu" do innej, to bzdura podszyta brutalnym marketingiem lub "widzi mi się", pechem, indywidualnym przypadkiem piszącego...

Może gdzieś w sieci znajdziesz takie zestawienia "fachowych" danych, nie zapominaj iż dana ocena rankingowa "bezawaryjności", w dzisiejszych realiach w dużej mierze jest wprost proporcjonalna do faktu, kto i ile za nią zapłaci, promując swoją markę
k045.gif
 

Minog

New member
Po prostu jak w latach 90 kupowałem sprzęt, to dokładałem kasę by kupić coś markowego jak Sony, Panasonic czy Technics i chodzi mi o to czy w dzisiejszych czasach ma to jakiekolwiek uzasadnienie 
 

Kurakaodr

Member
czy w dzisiejszych czasach ma to jakiekolwiek uzasadnienie

Ma wyłącznie marketingowo/promocyjne....reszta to konfabulacje wylewane w sieci, przez pojedynczych użytkowników danej marki, puentując tylko parametry techniczne/software dobierany pod indywidualne preferencje użytkownika, z definicji z wyłączeniem firm "no name"
r010.gif
 

Marian777

New member
cześć, mam podobne oczekiwania, jak autor wątku. Szukam czegoś 55 calowego z dobrym dźwiękiem i małym input lagiem. Oglądam tylko c+, Netflix i gram online na PS4. Do tej pory, po lekturze forum faworytem był TLC 780. Co jeszcze mogę wziąć pod uwagę, w tym budżecie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W klasie tej TCL 55EC780 - będzie extra wyborem. Jak będziesz niebieski masz dodatkowo pakiet gratisów o wartości 500 zł.
 

Fadamil

New member
Cześć Wszystkim!
Dołączę się do wątku - tv do 3000 zl, 55 cali.
Jaki polecacie na ten moment polecacie? Głównie użytkowanie - Netflix , oglądanie sportu
Do tej pory miałem tcl x9006 i ogółem bylem zadowolony z wszystkiego oprócz prędkości działania.
Niestety po roku tv się zepsuł i dostałem zaświadczenie o nienaprawialnosci, a później gotowke. Jeszcze chwilę temu byłem zdecydowany na 55c815, ale czym dłużej czytam tym więcej watpliwosci/opcji.
Z góry dzięki za podpowiedzi!
 

fikol123

New member
Cześć, mam podobne wymagania co autor postu, przewertowałem różne fora i artykuły. W czasach obecnych promocji chciałbym zapytać o porównanie 58pus8535 (2700zł) i KD-55XH9096 (3600zł). Nie zależy mi na sporcie, ani na graniu. Czy warto dopłacać do Sony?
 
Do góry