TV 4K 43 cale

szyzag123

Member
Witam :)

Od kilku dni zacząłem przeglądać 43-calowe TV 4K (obowiązkowo z Android TV) pod :
- weekendowe granie na konsoli PS4 Slim,
- czasami jakiś serial na Netflixie,
- telewizję z modułu CI+.

Znalazłem ciekawy model z dość dobrymi opiniami - TCL 43P715.

Jeśli ktoś z was ma ten TV i mógłby podzielić się opinią to poprosiłbym o to. Oczywiście jeśli ktoś chciałby polecić inny to również (najważniejsze jednak, aby miał 43 cale - nie chcę na mały metraż pchać się z kolosem). :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
w Obecnej klasie cenowej 1550 zl - lepszego nie kupisz
Chyba że masz znacznie więcej kasy ?
Ile max kasy ?
 

szyzag123

Member
Do max 2000zł nie więcej. Ale też po części ogranicza mnie 90cm szerokości komody. Widziałem, że ten ma 78cm rozstaw między nóżkami. Nie wiadomo, jak inne. Więc chyba na ten się będę decydował. :)

Teraz tylko pytanie : czy warto profesjonalnie kalibrować taki telewizor za 500zł czy tylko ew. skorzystać z usługi optymalizacji obrazu za 90zł w Media Expert?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież dla niebieskich członków forum kalibrację profesjonalna gratis i z pakietem dodatkowo.
 

SRLSR

Member
Witam,
A co zrobić żeby skorzystać z tej oferty?


EDIT: Z tego co widzę nie macie na stanie TCLa 43. Coś innego w podobnym rozmiarze? Dla teściowej, głownie do Netflixa...
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
Musisz wstapic do klubu hdtv.com.pl. Na gorze, w prawym rogu masz odnosnik.
Ale widze, ze Ty jestes juz klubowiczem :)
 
Ostatnia edycja:

szyzag123

Member
Witam,
A co zrobić żeby skorzystać z tej oferty?


EDIT: Z tego co widzę nie macie na stanie TCLa 43. Coś innego w podobnym rozmiarze? Dla teściowej, głownie do Netflixa...

W Media Expert 1600zł kosztuje, a na 55 cali zrobili promkę i 2000zł kosztuje.

A co do oferty to trzeba wykupić suba na tym portalu. :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
TCL 43P715 kosztuje dla niebieskich 1550 zł i to z pakietem gratisów dodatkowych o wartości 500 zł.
Ale każdy wybiera jak uważa.
 
Do góry