Tv 49 cali do 3500zł

Lukaszowy

New member
Witam, poszukuję telewizora 49 cali 4K z jak najlepszym HDR telewizor głównie będzie mi służył do grania na konsoli ps4 pro i oglądania filmów i seriali z internetu nie planuję go podłączać pod kablówkę odległość od telewizora to jakieś 2m i najprawdopodobniej będzie wisiał na ścianie w tej klasie cenowej jaki tv byście polecali?
 

pawelele

Member
po świętach na 2 dni była super promocja rtv euro agd na samsunga 49ks7000 za 3750 zł, polecałbym czaić się na coś podobnego bo pomimo jego niedoróbek i problemów z obudową to najlepszy tv w tej wielkości i przedziale cenowym z 4k HDR, a do grania to już w szczególności.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z bardzo dobrych 4K i 100 Hz , HDR , VP9, Adnroid 6,0, MxPlayer masz:
- Philips 49PUS7101 za 3350 zł z kalibracją
- Philips 49PUS6561 za 2950 zł z kalibracją

Na inne musisz dozbierać 1-1,5 tyś zł więcej.
Panasonic 50DX750 za4599 zł
Sony 49XD8309 za 4599 zł
Samsung 49KS7000 za 4999 zł

Jeśli nie masz na dokładkę to te Philipsy spełnią oczekiwania.
 

mataman

New member
Bez reklam
Philips i stwierdzenie "bardzo dobre" to nie jest dobre zestawienie.

W tym budżecie i tej wielkości będzie tylko miernie.

Panas 50dx750 saturn 4200zł
Samsung 49ks7000 w granicach 4500-4600 wszędzie. To jest minimum żeby się cieszyć z zakupu.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ale jak ktoś nie ma dołożysz 1,5 tyś ?
W klasie cenowej proszę pokazać lepsze modele ?
Nie każdego stać jak Ciebie, więc nie mierz swoją miarą.
 

mataman

New member
Bez reklam
Jak ktoś nie ma dołożyć to niech poczeka aż obecne tv spadną. Co nastąpi pewnie niedługo bo na wiosnę będą nowe modele.

Zawsze można nadwyżkę rozłożyć na raty. Lepsze to niż kupować słabej jakości Philipsy.

Ewentualnie lepszym wyborem niż Philips będzie samsung 49KU6400.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nowe modele będą dużo droższe - więc może czekać kolejne lata a kasy mu nie przybędzie. Ludzie kupują manty, Funai i są bardzo zadowoleni.
Samsung KU jet 50Hz więc proszę Cię nie opowiadaj.
Masz pokazać lepszy 100Hz ?

Jaki masz teraz samochód ?
Ciekawe czy dołożyłbyś 30% więcej - szczególnie jak nie masz ?
 

mataman

New member
Bez reklam
Główne przeznaczenie to granie na ps4, 100Hz matryca nic tu nie da i nie jest potrzebna. Taka matryca jest niezbędna do oglądania sportu, to raz.

Dwa, że stanieją obecne modele po wejściu nowych. Wiadomo że nowe będą droższe na początku.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież do filmów też lepsza jest matryca 100Hz.
Jestem też za tym żeby staniały, ale na modele na które jest popyt nie ma to przełożenia. A z pustego i Salomon...
 

pawelele

Member
Przestańcie spamować. Ja uważam, że android tv nie jest na razie najlepszym systemem do tv, w przypadku Philipsa słyszałem i czytałem, że ma problem ze stabilnością. Nowe modele będą droższe i to jest pewne, albo poczeka jak stanieje 49ks7000 do jego maksymalnego progu cenowego albo kupi Philipsa z pol profesjonalna kalibracja (ktora i tak bedzie o niebo lepsza od amatorskiej, mysle, ze przeklamania moga byc na poziomie niewidocznym dla 90% ludzi, z tego co widze to wiekszosc skarg na jakosc obrazu na tym forum wynika ze zlej amatorskiej kalibracji obrazu albo ustawien domyslnych tv...). Philips jest gorszy i to jest fakt, inna klasa cenowa i jakosciowa, takze wasze dyskusje są bez sensu. Ja też jestem zdania, że lepszego niż samsung 49ks7000 do tych zastosowań nie ma i lepiej poczekać niż potem narzekać na Philipsa ale a nóż okaże się, że Philips koledze wystarczy. Mam osobiscie ten telewizor i mialem z nim wszystkie problemy na tym forum wymienione i mimo tego go rekomenduje, a to o czyms swiadczy.
 

Lukaszowy

New member
Dzięki za tak liczne odpowiedzi, z tych zaproponowanych telewizorów zainteresowanie wzbudził u mnie Philips 49PUS7101 + kalibracja. Stąd moje pytanie czy jakościowo Samsung 49KS7000 przebija aż tak bardzo Philipsa że warto jest dopłacić te 1700 zł zwłaszcza gdy nie oglądam aż tak dużo filmów i Tv użytkowany byłby w dużej mierze do gier?
 

mataman

New member
Bez reklam
To są dwie różne klasy telewizorów. Samsung dodatkowo wygrywa bardzo niskim inputlagiem co przy graniu ma zasadnicze znaczenie.
 
Do góry