TV 49-55 cali, budżet do ok. 3-4,2k

damiok

New member
Witam

Chciałbym zakupić TV w rozmiarze 49-55 cali i budżecie 3-4,2k wraz z dobrym dostępem do treści multimedialnych jak YT, netflix, tidal.

Liczy się dla mnie dobra jakość obrazu, dobra czerń, HDR.
Myślałem o serii 6 i 7 Samsunga. Jakie są różnice pomiędzy poszczególnymi modelami w serii, na co zwrócić uwagę. Co powiecie także o Philips 55PUS6561 Android, AMBILIGHT 3.
 

rafaaaal

Member
Cześć

Ostro ostatnio przeglądam ten przedział cenowy.
Wspomniany Philips niby fajny jednak jako model z zeszłego roku ma już więcej wrogich opinii niż pozytywnych.
W górnym przedziale cenowym wydają się najfajniejsze:

55MU7002 - można trafić już trafić za 3800 (jednak uważaj bo często to outlet), a za 4300 nawet z zestawem soundbar

55Sj850 - niby fajny jednak chodź wole LG (kiki ma najlepszą cenę:), wybrałbym jednak Samsung po przejrzeniu opinii

Jak wolisz philipsa to chyba tylko 55PUS7502 ale potrzebny jest dobry sygnał aby pokazał co potrafi.

Jest jeszcze sony 55xe8505 - chyba najdroższy, ma androida, nie wiem czy to zaleta ale wspominasz o tym.
W testach benchmark wypada gorzej niż Samsung.

Pamiętaj że to całe HDR jest mocno przereklamowane i tej klasie cenowej nie będzie raczej urwania tyłka, a modele TV przekraczające Twój budżet kilku krotnie też mają podobno z tym problem.
 

adambe

Member
Ja też się przymierzam do zakupu tv. w podobnej klasie i wychodzi na to że głównym faworytem jest na dzień dzisiejszy TCL C70 55
 
Do góry