TV 49-50" z dobrą matrycą za ok 3500zł

stanek.94

New member
Witam. Poszukuję telewizora 49"-50". To na czym mi najbardziej zależy to dobra jakość obrazu + 4k + HDR i inne podstawowe feature'y.
Myślę że max co chiałbym wydać to ok 3500zł.
Co najlepszego można w tym przedziale kupić?
Obecnie na oku mam:
Philips 49PUS7503 - 3000zł - 7 seria
Philips 49PUS8303 - 3600zł - 8 seria troche gorszy model, nie wiem czy warto dopłacać
LG 49UK7550 - 2700zł - seria K, wysoki model

Nie podążałem ostatnio za nowinkami więc nie jestem pewny czym różnią się od siebie te serie . Byłbym wdzięczny jakby ktoś coś polecił
Ewentualnie jakieś linki do porównań modeli/serii/numeracji?
 

stanek.94

New member
Tylko tutaj wlaśnie nie przekonuje mnie Android (za duzy kombajn, zacznie się ciąć). Wolałbym system jak w LG ale LG oszukuje z tym swoim 4k i nie ma Ambilighta. Te modele podałem na szybko. Może ktoś kto jest w temacie by zaproponował coś innego? :)
 

Lettner123

New member
Z informacji od kikiego Andorid 8 działa szybko . Ale według niego także starsza wersja działała również szybko także bym uważał i sprawdził .
 

zygmunt55

New member
Witam.
Od miesiąca posiadam Philipsa 49PUS8303 i ogólnie jestem zadowolony.
Też miałem obawy co do płynnosci działania androida w TV.
Rozważałem zakup Samsunga 49MU7002 z zamkniętym systemem.
Zaryzykowałem i kupiłem Philipsa. Nic mi się nie wiesza system chodzi płynnie może dlatego że tylko używam do tunera UPC i You Tube.
Poprzednio miałem Toshiba 40VL748 z którego byłem bardzo zadowolony.
Na korzyść Philipsa to przedewszystkim lepsze kolory bardziej nasycone lepszy dzwięk i funkcje multimedialne. Telewizor posiada ciekawy pilot strona główna pilota z wyjątkiem przycisk wyszukiwania głosowego działa na podczerwień natomiast klawiatura do wyszukiwania działa na fale radiowe i nie trzeba kierować w stronę TV
Głównym mankamentem tv jest matryca IPS zwłaszcza przy oglądaniu w nocy przy wyłączonym swietle programów z czarnymi pasami
 

jasssu

New member
Android TV jest już w kolejnej generacji. Wersja 5, max 6 miała problemy opisywane przez Ciebie, ale 8 jak pisze kiki to już jest ta wersja oprogramowania, której możesz być pewien. No i świetnie współpracuje z kontem Google.
 

stanek.94

New member
No i właśnie takie rzeczy jak np konieczność zakładania konta google czy długi czas uruchamiania nie przekonują mnie do androida.
Może ktoś zaproponuje jeszcze jakieś modele czy serio 8303 to najlepsze co da się dostać w tym budżecie?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 49PUS8303 - najlepszy w tej klasie cenowej.
Zaloguj się w Klubie HDTV - to masz specjalną ofertę.
 
Do góry