Tv 46" +

tsotsi

New member
Witam serdecznie! mam nadzieje, ze pomozecie mi rozwiac moj maly problem ;) jaki TV doradzicie do ponizszych wymagan? moze plazma a nie lcd? nowy fajny design tez ma znaczenie (dla zony :D). Z gory dziekuje za wszystkie podpowiedzi

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? Pokoj ok 20m kw
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 4m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-4
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? Kanapa troszke z boku
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? Najlepiej wisiec
6.Jak słońce świeci w pokoju ? Dosc instensywnie ale sa rolety
7.Jaki masz obecnie telewizor ? W tym mieszkaniu zadnego ;) na codzien LG 37" LCD
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? 4 HDMI
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? Kablowka albo Polsat jeszcze nie wiem
10.Jakie urządzenia ? PS3, laptop, dekoder, Ferguson Player
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? Rano 1h i wieczorem 4h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Raczej matowa
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport, filmy akcji
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? nie
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, ale raczej malo
16.Preferencje co do marki ? nie
17.Preferencje co do wielkości ? 46" +
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Tandetny, swiecacy plastik, ktorego jest zdecydowanie za duzo
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wiczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 3,5k
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? przezyje bez ;)

co powiecie na Philips 46 PFL5507K/12?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To bardzo dobry wybór.
Możesz jeszcze sparwdzić :
Toshiba 46TL 933
Sharp 46 LE 630
Panasonic 47ET5
 

tsotsi

New member
dzieki za odpowiedz!

mala zmiana wymagan do innego mieszkania :)))

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor ? Pokoj ok 16m kw
2.Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora ? 2m
3.Ile osób zasiada przed telewizorem ? 2-4
4.Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu ? pod malym katem
5.Telewizor ma stać czy ma wisieć ? stac
6.Jak słońce świeci w pokoju ? jest jasno ale nie wpada za bardzo slonce, tam gdzie bedzie stal TV w ogole nie pada slonce
7.Jaki masz obecnie telewizor ? plazma Panasonic 42"
8.Co chcemy aby telewizor posiadał ? wifi
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora ? kablowka lokalna po kablu ethernetowym IPTV (btw spotkal sie ktos tym? obiecuja mega jakosc...)
10.Jakie urządzenia ? PS3, dekoder, moze jakis player
11.Ile godzin dziennie ma pracować telewizor ? 5-6h
12.Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą ? Raczej matowa
13.Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej ? Sport, filmy akcji
14.Czy zamierzasz serfować po internecie ? tak, ogladac youtube, ipla itp
15.Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? Tak, na ps3 ale raczej malo
16.Preferencje co do marki ? Panasonic, Philips, Toshiba
17.Preferencje co do wielkości ? 40-42"
18.Co Cię denerwuje w telewizorach ? Tandetny, swiecacy plastik, ktorego jest zdecydowanie za duzo
19.Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień ? wiczorami
20.Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup ? 2,5-3k
21.Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie , pasywne czy aktywne ? fajnie by bylo

moje typy:
Panasonic 42ST50
Philips 40pfl5507k
Toshiba 40tl933

widzialem te 3 tv na zywo i nei moge sie zdecydowac, na Philipsie leciala jego reklamowka wygladalo ok ciekawe jak wyglada cos innego...

pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
o, jak widziałeś to myśmy powinni Cię zapytać co się najbardziej podobało Tobie ?
 

tsotsi

New member
raczej mojej zonie :D bo dla mnie wazniejsza jest jakosc a nie wyglad... na Philipsie byla demowka podlaczona do jakiegos playera "Philips demo" czy jakos tak... wiadomo ze wygladalo elegancko tylko obawiam sie ze jak podlacze do mojej kablowki to juz tak bajkowo nie bedzie... Poza tym przeczytalem na roznych forach ze Philips lubi wolno dzialac i czasami sie zawieszac, moze upgrade softu to eliminuje? jest duzo pozytywnych oponii o Philipsie ale jak by mi sie trafil taki egzemplarz w ktorym trzeba czekac 3s na przelaczenie kanalu to bym wyrzucil go przez okno :p
 

tsotsi

New member
niestety nie dane mi bylo pobawic sie philipsem wiec mam ostatnie pytanie... podobno czas przelaczania miedzy kanalami jest dosc dlugi (ok3s), czy upgrade softu to poprawia?
 
Do góry