TV 46-55" do 5 kPLN z możliwością kalibracji ISF

debiecm

New member
Witajcie,
dziś mój stary TV 46X4500 wyzionął ducha - podobno padła płyta główna :( Dowiedziałem się od fachowca, że czas na zakup nowego, ponieważ nie mogę jej przełożyć od dawcy (soft powiązany z hardwar'em). Stąd też, pytanie co polecacie, na co warto zwrócić uwagę.

Moje kryteria:
1. Wielkość TV pomiędzy 46 a 55" (ogranicza mnie w pokoju wnęka po starym TV),
2. Zależy mi najbardziej tylko na jakości obrazu (SmartTV i związane z tym dodatki są dla mnie zbędne),
3. Idealnie jakby była na nim możliwość wykonania pełnej kalibracji ISF,
4. Miło jakby był 4K (jeżeli jest taka możliwość w tej cenie, jeżeli nie, nie musi być 4K),
5. Budżet do 5 kPLN

Tylko, i aż tylko tyle:) TV wykorzystujemy głównie do oglądania filmów, i grania na konsoli przez dzieci. Do TV podpięty leciwy już amplituner Harman AVR255 i kolumny.


Pomóżcie proszę, czy istnieje coś wartego uwagi na rynku, co byście mogli podpowiedzieć?
Dziękuję za pomoc!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz najlepsze do Twoich oczekiwań obecnie w klasie :
LG 555C21 za 5300 zł
Philips 55Oled 707 za 4999 zł
TCL 55C835 za 4200 zł
 

debiecm

New member
Witam,
dziękuję za podpowiedzi, jednak udało mi się trupa uratować. Dwóch różnych speców, spisało go na straty, że płyta główna padła. Ironią losu, znalazłem na OLX, taki sam model niedaleko mojego miejsca zamieszkania. W necie znalazłem instrukcję serwisową, w której opisane były błędy reprezentowane przez mignięcia lampek - wskazywały problem z zasilaczem (a nie z płytą główną). Wymieniłem cały układ zasilający i okazuje się że DZIAŁA bez problemów :)!!!

Dziękuję Ci za pomoc i doradztwo, jednak najwyraźniej jeszcze nie ten moment na zmianę.
 
Do góry