TV 46-52 cale - co kupić?

Mietek2141

New member
Witam
Wiem że jest to temat jakich wiele na forum ale proszę was o wyrozumiałość i pomoc.
Przeprowadziłem się do nowego mieszkania i niestety w salonie mój stary CRT 25' wygląda po prostu śmiesznie- nie mogę na niego patrzeć. Parametry jak poniżej:

Sygnał : dekoder cyfrowy UPC, odtwarzacz DVD, może kiedyś konsola (dziecko powoli dorasta)
Przekątna 46-52'
Budżet : około 3000pln
3D - nie koniecznie

To na czym mi najbardziej zależy to możliwie najlepszy w tej cenie obraz 2D, odtwarzanie różnych filmów bezpośrednio z pendriva czy dysku zewnętrznego, możliwość powieszenia na ścianie.
Takie rzeczy jak 3D, Internet traktuję jako dodatki uprzyjemniające a nie główne kryterium wyboru.

Co polecicie biorąc pod uwagę powyższe założenia?

Dzięki za pomoc.
 

Mietek2141

New member
Odległość oglądania około 3,8-4,2m.
Telewizor zawieszony będzie na ścianie na wprost okien wychodzących na północ (jak będą duże odbicia to zainstaluję rolety)
 

Mietek2141

New member
Super
Sharpy mi się podobają ale są niestety poza moim budżetem :sad:

Ten Samsung to plazma- z racji zużycia prądu wolałbym chyba LCD LED chyba że ona jest rzeczywiście taka rewelacyjna?
 

Mietek2141

New member
Kiki
Widze że jesteś zdecydowanym zwolennikiem aktywnego 3d, a co sądzisz o produktach LG i ich technologii np. 47LM660s?
 

Mietek2141

New member
Witam
Mała aktualizacja mojego zapytania w związku z pojawieniem się "sponsora" i dodatkowych funduszy :lol:
Budżet około: 6000
Poszukiwana przekątna: 52'-55'
wymagania podstawowe bez zmian:
- jak najlepszy obraz w 2D
- odtwarzanie możliwie największej ilości filmów z dysku lub pendriva
- odtwarzanie filmów z zasobów komputera przez DLNA
- możliwość zapisu programów na dysk zewnętrzny
- 3D i internet traktuję jako miłe dodatki

Na jakie modele warto zwrucić uwagę dysponując takim budżetem ?
 

maciek1422

New member
Ja bym wybrał Hx750 albo panasa, tylko, że sony nie odtwarza mkv, a panas wszystko łyka, też stałem przed takim wyborem i wybrałem Panasa i jestem zadowolony. Tylko, że panas przekracza Twój budżet chyba, ż weźmiesz 47 cali to spokojnie jeszcze starczy na np okulary/ dysk zewnętrzny. No, ale jak tam chcesz ja miałem taki sam budżet i stwierdziłem, że kupię lepszy ale mniejszy tv, odległość mam taką jak ty, ale często gram na fotelu z 2 metrów i stwierdziłem, że 55 cali będzie za wielki na taką odległość i takim oto sposobem właśnie oglądam sobie Panasa 47DT50 :) I jak dla mnie jest ok z takiej odległości, ale to zależy od tego jaki masz sygnał też itp. Ciężka sprawa taki wybór tv, woęc życzę powodzenia i szybkiego zdecydowania się na jakiś model :)
 
Ostatnia edycja:

Mietek2141

New member
Kiki
Kiedy można spodziewać się testu tego Philipsa PFL6007 - ciągle chodzi mi po głowie ten model ale w mojej okolicy nigdzie go nie ma i nie mogę go obejrzeć. Trochę się boję że może sobie nie dać rady z tym odbiciem okien na wprost telewizora?
 

hugo00

New member
widze ze nie tylko ja czekam na test 6007. mial byc w tym tyg ale widze ze kiki wciaz zajety.
bardzo interesuje mnie porownanie philipsa 6007 do panasa dt50 ewentualnie do tego jakis sony...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przepraszam., skończyłem i właśnie się wpisuje , na rano powinien być. W skrócie - rewelacyjny telewizor naprawdę nie spodziewałem się aż tak dobrych wyników.
Będzie też specjalna oferta ale tylko dla "niebieskich"
 
Do góry