TV 46-50' do 3000zł

michal07901

New member
Witam, szukam telewizora do 3000zł max.(+/-100zł)

1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 5 x 5
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3 - 3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 2-4
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Generalnie na środku, ale są też 2 miejsca usytuowane trochę z boku.
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać.
6. Jak słońce świeci w pokoju? Z lewej strony. Mam rolety i firanki :)
7. Jaki masz obecnie telewizor? CRT.
8. Co chcemy aby telewizor posiadał? Ostry płynny obraz przy szybkich scenach. Obraz jak na żywo. 100hz natywne
9. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? Zwykła antena.
10 .Jakie urządzenia? DVD, komputer.
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? Obecny telewizor chodzi po 6h
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? Jest mi to obojętne.
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy akcji, sf, mecze, moto GP, super bike. Filmy 60fps lubie.
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? Niekoniecznie, jednak jeżeli będzie taka opcja to mógłbym spróbować.
15. Czy zamierzasz grać w gry - jeśli tak to ile % dziennie? 0-15%
16. Preferencje co do marki? Nie posiadam
17. Preferencje co do wielkości? Jestem za 46-50cali
18. Co Cię denerwuje w telewizorach? Brak płynności. Ścinki. Pixeloza. Nienaturalne twarze w filmach, takie 'idealnie gładkie' a nie prawdziwe. Sceny z wodą, drzewami, jakies wybuchy muszą być płynne. Ja tak testuje telewizory.
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? 50/50, a wahania zależą od pór roku.
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 3000zł ale jak coś siekawszego bedzie.
21. Czy telewizor ma mieć 3D - jeśli tak to jakie, pasywne czy aktywne? nie musi posiadac lecz raczej aktywne

Chciałbym telewizor z bardzo dobrą jakością obrazu i wysoką ostrością i płynnością w szybkich scenach.

Oglądałem Shapra 50LE760e i bardzo mi sie podobał. Telewizor musi być dość duży, bo siedze daleko od tv.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do tych potrzeb będzie ok.
Ma też miracast więc w czasie rzeczywistym będziesz mógł zrzucać wszystko z internetu. Dla członków niebieskich forum jest specjalna cena i kalibracja gratis i radyjko gratis.
 

michal07901

New member
Jak mam dostać się do członków niebieskich? Ten telewizor ma byc na "troche". Jakieś inne propozycje? A samsung 48HE6400? Co o nim sądzisz? Nie moge znaleźć recenzji tego Sharpa.
 
Do góry