tv 46 47 dylemat 4000 zl duze wymagania

pride

New member
1. Odległość od ekranu: 2 metry ( 2 osoby na fotelach) troche z boku + kanapa z okolo 4 metrow na wprost
2. Jak słońce świeci w pokoju: mam 2 okna od strony zachodu slonca,albo tv bd tylem do zachodu albo bokiem
3. Jak duży jest pokój:5x4,5m
4. Preferowana technologia: LED
5. Jaki masz obecnie telewizor: philips 32plf3312 Mialem
6. Jakie programy najczęściej oglądasz:Po troche wszystkiego sport,filmowe,seriale,discovery,animal itd.
7. Oglądasz w dzień czy wieczorem: Wiecej wieczorem
8. Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez: czasem zdazy sie ze przy malym swietle, ale procz tych wyjątkow to bez
9. Wolisz obraz ostry czy łagodny: ku ostrosci
10. Matryca błyszcząca czy matowa: nie wiem
11. Preferowana wielkość telewizora:46/47
12. Preferowana marka: brak
13. Czego nie lubisz w telewizorach:słabej jakości obrazu, sztucznych nie zywych kolorow
14. Jakie urządzenia będą podłączone: dysk,pen,dekoder, kino
15. Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń: 50% tv, 50% filmy,net, i reszta
16. Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych; Kanapa na wprost i fotele z boku
17. Czy ważne jest wifi: tak wbudowane
18. Czy będziesz korzystać z widgetów: pewnie w weekendy
19. Czy chcesz serfować w internecie poziomu telewizora: tak, dobrze gdyby byl flash w przegladarce, a jak nie to dokupię dongla
20. Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen -VOD: ipla/tvn,yt te popularne
22. Ma mieć 3D:Jeszcze nie dawno Wolalem 3d aktywne bo ladniejsze ale teraz to juz mi chyba lata i tak tego sie nie oglada codziennie, Nie wiem tylko jak te pasywne sie prezentują do aktywnych teraz czy duzo gorzej czy nie, wiec bez roznicy choc wolalbym aktywne ale to sprawa drugorzędna
23. Ma mieć slot na karty SD:bez znaczenia
24. Ma mieć tuner DVB-S: bez znaczenia
25. Jakimi złączami i co chcesz podłączyć: hdmi/euro/usb
26. Jaki masz sygnał: Cyfrowy polsat hd,
27. Ile programów HD:15
28. Ma stać czy wisieć:albo to albo to zalezy jeszcze gdzie bd stal
29. Rozdzielczość: Full HD
30. Dvb-t: tak
31. Na czym najbardziej Ci zależy:
jak najlepsze zywe prawdziwe wyraziste kolory, dobre wyswietlanie obrazu z dekodera , filmy w hd aby zapieraly dech :D, 3d dla urozmaicenia raz na tydzien, net
32. Ile godzin dziennie ma grać telewizor: 4-7
33. budżet: do 4 k

Nie wiem jaki wybrac, do moich warunków, obecnie od 3 dni jestem bez tv
znaczy mam jakis taki maly 21 cali zeby tylko cos gralo.
Od pol roku jak nie wiecej sledze te ceny i jakos dalej nie moge nic wybrac wytypowalem sobie jakies takie modele:
sony 46HX750 tylko bez okularow czyli + oklarki to wychodzi znacznie za duzo :/
samsung46es6800- 2 rdzenie nie wiem czy to cos zmieni w jakosci i szybkosci obrazu, tylko juz chyba dlugo jest na rynku, ale ma wszystko czego potrzeba net,app, itd.
TX-L47ET50E tez bez okularow czyli przekroczy budzet :(
Panasonic TX-L47ET60E nie wiem jak tutaj sie 3d prezentuje i czy nie bd spadal gwaltownie z ceny,
samsung UE46ES6570 cena ta sama co ten u gory
Chyba ze jakiesgos Sharpa albo lg ?
philips nie wiem czy amblight sie przyda jak bd wisial na scianie a jak juz to chcialbym zeby nie byl tylko po boku lecz u gory tez, ale jak czytalem inne posty to srednio wypada z szybkoscia dzialania,


A najchetniej To bym Kupil Philipsa 47PFL7007 tylko ze pniazkow za malo :/
albo czekac az spadnie ponizej 4 tys , choc pewnie to sie nie stanie

temat rzeka pewno, czytalem inne podobne tematy ale nic nie wybralem, prosze o pomoc
pozdrawiam
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wg mnie nie spadnie tyle cena.
Ja brałbym 47PFL 6877 lub 6907 - myślę że będziesz mile zaskoczony.
Tu masz 4 okulary w komplecie.
Super płynność i obróbka cyfrowa.
 

pride

New member
czyli nie łasić sie na 2 rdzenie w samsungu ?
a jak ten panasonic 60 wypada obok tego philipsa ?
To są dwie rozne klasy, bo gdybym nie dostal philipsa to co brac ? TX-L47ET60E to to samo Co TX-L47ET60 ?
 

pride

New member
jutro jade po tv, z pasywynym jest philips a gdyby mi nie odpowiadal to co z aktywnym ? jakiego modelu szukac
UE46F6400
UE46F6500 ?
Czy moze Panas Et50E
 
Ostatnia edycja:
Do góry