TV 45-49 cali do 2200zł i 67cm wysokości

ziomek1988

New member
Witam,
jak w temacie...mam mały problem. Tv, który jestem w stanie wcisnąć u siebie to 67cm wysokości wraz z podstawą, co ogranicza zakup telewizora. Przeglądając rynek tv ciężko napotkać coś, co spełni to kryterium a będzie większe niż 43cale.

Z modeli, które znalazłem są tylko:
PHILIPS 48' LED 48PFH4100
Samsung UE48J5200

Oba raczej wypadają marnie...może ktoś z Was poleci mi jakąś alternatywę? Zawieszenie tv niestety nie wchodzi w grę. Na funkcjach typu smart nie zależy mi w ogóle.

dzięki!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
A jaka jest odległość od ekranu ?
Jaki sygnał ?
Jaki był tam do tej pory telewizor ?
 

ziomek1988

New member
Odległość do ekranu ok 3m, wcześniej był panasonic tx 39cali, sygnał kablówka z większością programów HD.
Wiem, że tv powinien być nawet większy ale niestety mamy barek (tv stoi pod barkiem) i przez to, nic wyższego niż 67cm się nie zmieści, dlatego muszę szukać w tych gabarytach.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To sprawdź proszę nowego Philipsa 49PFH5501 - jak będziesz niebieski masz specjalna ofertę.
 

ziomek1988

New member
Dzięki, to dobre info tylko cena nieco wyższa, Jaka wówczas będzie?
Pokombinowalem trochę i jest szansa na 68,5cm, to ewentualnie rozszerza opcje. Patrzyłem w związku z tym na Samsunga 48h6400 oraz phililps 49puh4900 4k. Może jeszcze coś innego w tej kwocie?
 

ziomek1988

New member
Witam ponownie, byłem w media expert wizualnie zobaczyć ten telewizor i...jest bardzo ładny ale jego wysokość wraz z podstawą, to 69,5cm a nie 67 jak jest w opisie specyfikacji na stronach :/ chyba, że w ME mieli jakieś nóżki od innego modelu - czy jest szansa, żeby to zweryfikować?

Niestety z podanych jeszcze przeze mnie modeli, h6400 odpada, nie zauważyłem, że ma ponad 70cm. Te 68-68,5 wchodzi max. Biorę jeszcze pod uwagę Samsunga j6200, Panasonic TX-48AS640 (chyba już nie znajdę nówki sztuki ;/) oraz philips 49puh4900/88 (tylko ten ma matrycę 60hz) a często oglądam wydarzenia sportowe, więc chyba wypadnie najgorzej mimo 4K? Chyba, że wspmniany przez Kiki tv okaże się niższy niż w Media Expert :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Napisz na PW, dostaniesz kontakt do kolegi który dokładnie zmierzy telewizory.
Panasonic jest sprzed ponad 2 lat.
 
Do góry