[TV] [43cale] [Smart TV] [3000zl] [Pomocy]

bloszka90

New member
Witam,
prosiłbym o pomoc osób które sa obeznane w obecnym rynku telewizorow. Jak w temacie, poszukuje tv 43cale ze smart tv i reszta bajerow. Mysle ze lepszym rozwiazaniem bylby wypasiony full hd niz slabe 4K. Chociaz nie wiem na co moge liczyc w tym przedziale cenowym. Szukam perelki posrod innych modeli. Pomozcie prosze.
Dziekuje.
 

przeeemek

New member
Znajoma szuka identycznego tv. 3000zl 43 cale z bajerami. Co jest warte uwagi w 2016 roku? Ostatni tv jaki szukałem i kupilem był samsung h6400, wiec było to jakiś czas temu. Jak wygląda obecnie android w tv i czy warto brać tą platformę?

Wymagania:
"hej.napewno zależy mi abym mogła korzystać z internetu, słuchać muzykę, teledyski czy oglądac filmy, raczej bede korzystać w dzień,może z funkcją bluetooth? myślę, że 4k bedzie lepszy, co o tym myślusz?? chcę abym był full wypas telewizorek"
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To dużych wymagań nie ma.
Wchodzi jej 49" - czy max 43"
Z czego ma sygnał ?
Jaką ma odległość od ekranu i jak często wymienia telewizor w domu ?
 

przeeemek

New member
Dużych wymagań nie ma. Będzie podłączony polsat cyfrowy. Pewnie tak długo aż się zepsuje będzie grał. Chyba, że się zrobi za mały. Nie wiem czy 49 nie będzie za duży. Pokój jest dosyć wąski.
0a75386077bb7895578528bbba0e4d19.jpg


Widzę, że jeśli większy to jest polecany 49pus6561. Ale nie ma chyba mniejszego odpowiednika tego modelu.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To zdecydowanie 49PUS6561.
Dla niebieskich cena 2999 zł z kalibracją profesjonalną gratis.
 

przeeemek

New member
A jak w porownaniu z tym philipsem wypada samsung ue49ku6450s z systemem Tizen? Plusy i minusy?

Bo co do wielkości to chyba już postanowione, że 49.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Przecież Philips ma 100Hz a Samsung ma 50 Hz - to nie ta klasa.
Philips poprzez Androida, Kodi ma też tysiące aplikacji i też zdecydowanie wygrywa z Samsungiem.
 
Do góry