TV 43" do 2500zł

SRLSR

Member
Witam,

Od dawien dawna używam mojego leciwego LG 37" HD Ready. Oglądamy bardzo dużo filmów i seriali i ostatnio nawet małżonka zauważyła u znajomych, że jakoś lepiej wygląda (mają Bravię). Chcąc nie chcąc zaczynam szukać...

1. Wbudowane głośniki są mi zupełnie obojętne, bo i tak wszystko leci przez kino domowe
2. Siedzimy jakieś 2,5-3m od TV, a szafka pozwala mi tylko na 100cm szerokości, więc zdefiniowałem wielkość na 43"
3. Oglądamy głównie filmy (BluRay, Netflix) i trochę TV. Myślę o PS4.
4. Myślę, że 4K jest bez sensu w naszym przypadku.

Znalazłem Sony Bravia KDL-43WD755 za 1760PLN i bardzo mnie korci, żeby go wziąć. :)

Z góry dzięki za pomoc.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest ok. model budżetowy Full hd, a co ile lat wymieniasz telewizor i czy zamierzasz korzystać z aplikacji internetowych ?
 

SRLSR

Member
No ostatniego kupiłem również za 1700 jakieś 7 lat temu, ale chyba w przyszłości szybciej bym zmienił.
Co do aplikacji - mam małego kompa, który służy za media center, ale appka Netflixa myślę, że się przyda. :)
 

SRLSR

Member
Sony się wyprzedał... Na tapecie jest Samsung UE43KU6072 za podobne pieniądze. 4k jest zbędne, ale nie będę płakał jak będzie...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To masz extra TCLa 43P60 za 1850 zł z kalibracją, pilotem głosowym gratis, dostawą gratis ( oferta ważna do 15.09 )
 
Do góry