TV 43" do 2500 zł

rafalw90

New member
Cześć,

Szukam TV do sypialni o rozmiarze 43 cale do kwoty max 2500zł.
Aktualnie rozważam kilku kandydatów:
1. Samsung QE43Q67B
2. TCL 43C735
3 PHILIPS 43PUS8536/12

Troszkę obawiam się Android TV (mam Sony XF9005 - tak wiem, stary i ma mało GB RAMu) ale te nowsze TV wcale nie muszą być szybsze w działaniu, jeszcze w tej półce cenowej...
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tych co podałeś najmocniejszą ofertą jest 43C735, z matrycą VA, Google TV, niski input lag, najszersze możliwości multimedialne.
Masz za 1999 zł z pakietem dodatkowych gratisów o wartości 500 zł .
 

rafalw90

New member
Słyszałem, że ten TLC ma bardzo słabe hardware i już lepiej pójść w Philips a dzisiaj gościu w Media Expert doradził Hisense, ponieważ mają "lekki" soft. Dodatkowo powiedział, że Samsungi w tych niższych półkach również mają słabe Hardware i również Tizen zamula...
 

Paździoch1

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ten Philips to jest stary model, już dwa lata nie produkowany, szukaj z końcówką 7 zeszłoroczny, lub nowe na ten rok z końcówką 8.
 

rafalw90

New member
Dokładnie, trzeba szukać modelu z końcówką 7. Podobno w Philipsach płaci się za Ambilight, także jeśli by porównać samą matrycę/jakość obrazu to jest porównywany ten TV do konkurencji o kilka stów tańszych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Masz Philipsa 43PUS8517 za 2299 zł , 8507 w ofercie dla członków forum w promocji z pakietem .
Ale ten TCL C735 z kropkami kwantowymi daje sobie świetnie radę i kosztuje 1999 zł też z pakietem
 
Do góry