Tv 40cali do 2000zł

viper992

New member
9Witam poszukuje telewizora 40-43 cali w cenie około 2000zl +/-Zależy mi na jak najlepszym sprzęcie w tej cenie. Telewizor będzie służył głównie do oglądania cyfrowy Polsat, kanału Youtube, graniu na Xbox. Czekam na wasze propozycje. A moja propozycja to Panasonic TX-40EX610E

1.Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 18 m2
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 2,5-3,5m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1-2
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? na wprost/lekko bokiem
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? Raczej nie świeci, zasłonięte rolety
9. Jaki sygnał? Cyfrowy Polsat, Xbox
11. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 4-5 godzin dziennie
12. Preferujesz matrycę matową czy błyszczącą? brak preferencji
13. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy, seriale, czasami sport
14. Czy zamierzasz serfować po internecie? tak interesuje mnie oglądanie Youtube
17. Preferencje co do wielkości? 40-43
19. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? W dzień jak i wieczorem
20. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? Okolice 2000zl
21. Czy telewizor ma mieć 3D? nie
22. Czy telewizor weźmiesz na firmę? nie
23. Czy ma mieć smart TV? tak
24. Preferencje marki? Nie mam sprecyzowane marki zależy mi na dobrym tv w tej cenie.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jeśli kwota nie przekraczalna i większy jak 43" się nie mieści to masz bardzo dobry model TCLa 43P6046 za 1599 zł z pakietem gratis.
Za Philipsa 49PUS6501 z matrycą 100Hz musisz dopłacić do 2200 zł .
Ale masz dużą odległość - czy 49" - naprawdę Ci się nie mieści ?
 

viper992

New member
Niestety 49cali odpada nie zmieści mi się. Maks 43 cale. A co sądzisz o tym tv który podałem. Zależy mi na tym żeby obraz miał nasycone barwy i jak najmniej rozmazany
 

viper992

New member
A możesz podać mi model tego Philipsa? W chwili obecnej mam sharpa 32le630e tylko kupiłem go z 6-7 lat temu ale nawet dzisiaj obraz jakościowo dla mnie jest super. I powiedz mi czy jest sens dokładać pieniądze do tego Philipsa skoro TLC kosztuje 1600zl. I co powiesz o SHARP LC-43CUF8472ES cena podobna do tlc
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Philips 43PUS6501 .
Philips jest na matrycy 100Hz z ambilightem.
Gdyby kasa była max 1600 zł to wówczas brałbym TCLa.
 

viper992

New member
Czyli mówisz że w tej cenie nic lepszego od Philipsa nie dostanę? I porównując Tlc do Philipsa jakość obrazu będzie zauważalnie lepsza? Właśnie mi się ambilight średnio podoba w telewizorze czy da się to wyłączyć?
 

viper992

New member
Na x-com ten philips kosztuje 2100zl chyba zamówię czy macie jakiś inny sklep gdzie zapłacę mniej? (Kiki zasugerowałem się w dużej mierze twoja opinią)
 
Do góry