TV 40-43' do oglądania filmów w wysokiej jakości max. 1500zł

Xoltro

New member
1. Jak duże jest pomieszczenie w którym ma być telewizor? 4m x 4m (pokój średni, kwadratowy)
2. Jak daleko siedzimy od ekranu telewizora? 3m
3. Ile osób zasiada przed telewizorem? 1
4. Czy siedzimy na wprost ekranu czy również bokiem do ekranu? Bokiem, zazwyczaj leżę na łóżku
5. Telewizor ma stać czy ma wisieć? Stać
6. Jak słońce świeci w pokoju? Świeci, ale telewizor będzie odwrócony od okna, światło nie będzie na niego padać.
7. Jaki masz obecnie telewizor? Żodyn, oglądam na monitorze 23''ale chcę to zmienić.
8. Jaki sygnał będzie podłączony do telewizora? HDMI z kompa, może niekiedy PS3 + sygnał naziemny
10. Ile godzin dziennie ma pracować telewizor? 2-3h
11. Czy zdarza się że przez kilka godzin oglądasz tylko jeden program? Nie
12. Jaki rodzaj programów oglądasz najczęściej? Filmy w blueray, niekiedy sport
13. Czy zamierzasz serfować po internecie? Nie
14. Czy zamierzasz grać w gry? Tak, ale nie jest to dla mnie znaczące
15. Preferencje co do marki? Nie mam
16. Preferencje co do wielkości? Obstawiam, że 40-43'' byłby idealny, może być większy ale to chyba nie w tym przedziale cenowym.
17. Więcej oglądasz wieczorami czy w dzień? Wieczorem, zazwyczaj włączam jakiś film na noc, aczkolwiek w dzień też mogę oglądać.
18. Do jakiej maksymalnej kwoty planujesz zakup? 1500, wolałym nawet mniej
19. Jak często wymieniasz telewizory w domu? Raczej nie zamierzam przez okres 4-5 lat
20. Czy korzystasz często z aplikacji internetowych? Nie
 

brodacz

Active member
Bez reklam
Jeśli tak postawiłeś pytanie, to nikt ci na nie uczciwie nie odpowie. To tak jakbyś napisał, jaki samochód sportowy polecacie za 5k zł. Philips 6101 da ci namiastkę dobrego obrazu. Jako jedyny w tej cenie. Netflix w 4k to fajna sprawa.
 
Do góry