TV 40~42" za 2K

T3O

New member
Witam,
wiem że podobnych tematów jest bardzo dużo ale nadal nie mogę się zdecydować. Zmagam się z tematem już kilka dni żeby nie podjąć pochopnej decyzji wiec postanowiłem poprosić o rade. Mam już swoje typy i określone oczekiwania więc nie powinno być problemu.
Chce kupić TV 40~42" za około 2000zł, na początku myślałem o plazmie ale jest bardzo mały wybór w tych rozmiarach. Głównie zależy mi na ostrości/płynności obrazu w filmach i grach, full HD, złącze hdmi, usb i to w sumie tyle. Smart TV nie istotny.
Wybrałem kilka w tym zakresie:

-Philipsa 42PFL 4208H lub 5008H 40"4358
-LG 42LB650V
-Panasonic TX-42AS600E
-Samsung UE40F6890

Co najlepiej się sprawdzi? Czy ktoś osobiście może coś polecić?
Za pomocną odpowiedz jestem skłonny wysłać piwo pocztą;)
 

astry

New member
Witam,
Podepnę się pod temat ;)

Potrzebuje na dniach kupic tv. 40 cali to dla mnie optymalny wybór wielkość/cena. Proszę o pomoc w wyborze konkretnego modelu.

Moja uwagę zwróciły 2 samsungi: UE40F6320 oraz UE40H6200

Nie mam wysokich wymagań w kwesti "bajerów". Chcę aby tv prezentował możliwie najlepszy obraz (w sensie jakość obrazu tj. kontrast, ostrość, odwzorowanie barw, płynność - no wiecie o co chodzi :) , dostep do internetu, fajnie żeby miał łatwą konfiguracje i wygodne menu, przyzwoity dźwięk. Możliwość nagrania filmu bezpośrednio na pendrive mile widziana.

Przeznaczenie: oglądanie filmów i programów tv, oglądanie zdjęć z aparatu, you toube

Nie mam kompletnie rozeznania w ofercie producentów tv. Wydaje mi się, że samsung w kategorii cenowej 1500-2000 oferuje dobrą jakość ale może sie mylę...

Proszę o wskazanie modeli godnych uwagi. Wolałbym wydać kwotę bliżej 1500 niż 2000 no chyba, że faktycznie warto zbliżyć się do tej górnej wartości...
 

astry

New member
Dzięki RHJG za twoją odpowiedź jednak ten LG jest bez dostępu do netu.
Widzę, że jest dobra cena na toshiba 40L7335DG

Warta jest rozważenia ta toshiba w konfrontacji z samsungiem UE40H6200 ???
 
Do góry