TV 40-42" okolice 2000zł dla rodziców

Biedruszczak

New member
Zamówiłem ten sam model Panasonica a powiedz mi bo to TV dla syna i jemu zależy na smart tv, takie aplikacje jak tvn player czy ipla ścigają bez problemu tak?
 

ostry.77

New member
Nie wiem, czekam na przesyłkę, dla mnie całe Smart TV w tym modelu nie jest ważne - jakby było to bym zwiększył znacznie budżet.
 

adisb

New member
Miałem ostatnio ten sam dylemat dla rodziców skończyło się na Panasonic 40DS630 za 1989 zł (matryca 120Hz, FullHD prosta obsługa, świetny wygląd zew.)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Telewizor wymaga kalibracji.
Smart w porównaniu z telewizorami z Androidem jest bardzo ubogi.
I ciekawe jak będzie z update.
W przyszłym roku nie będą produkowanie modele fullhd w tej klasie więc wsparcie wkrótce się skończy.
W modelach sprzed 4 lat już brakuje aplikacji.
DO kablówki to spokojnie wytrzyma nawet 7 -8 lat, do aplikacji nie ma szans.
 

ostry.77

New member
Co do kalibracji wezmę się za nią jutro. Ktoś niestety pisał, że ta kalibracja od Darko nie jest najlepsza + wciąga sporo więcej poprzez kabel zasilający :p

A jeśli chodzi o system - jak ktoś chce Androida to trzeba dopłacić - wiadomo że nic póki co do Androida chyba nie podskoczy. Fakt system przyszłościowy i jest dosłownie wszędzie.

Jak dla rodziców to idealne rozwiązanie - nie warto dopłacać i tak nie zauważyliby różnicy a przeskok między kineskopem a takim FHD jest olbrzymi. Następny 4K za X jak nie XX lat jeśli kiedy u nas zaczną to może wprowadzać :D
 
Ostatnia edycja:

ostry.77

New member
Obecnie na morele do dostania za 1875 także jeszcze można 5 dyszek zaoszczędzić względem tego co ja zapłaciłem tydzień temu.

Gdyby nie to że trafiła mi się baaardzo dobra sztuka to bym zwrócił i zamówił jeszcze raz nówkę :p
 
Do góry