TV 3D pod konsole PS3

cureman

Active member
Bez reklam
witam
ja też nie polecam samsunga przejechałem się 2 razy

pod 3d z czystym sumieniem mogę Ci polecić 46hx800 lub 50vt20, samsunga 3d jest słabe jak polscy politycy.

I tak nie przegadasz te tv samsunga wygladaja ladnie w sklepie a potem w domu po paru dniach wychodza wady ,matryce,piksele,wejscia usb itd.
 

cureman

Active member
Bez reklam
Kolego na zwyklym kablu hdmi 1.3 sygnal 3d spokojnie ogladam ,hdmi 1.4 posiada kanal zwrotny audio! Jesli nie wiesz o czym piszesz to nie pisz .



Oto w skrócie, czego możemy spodziewać się w nowej specyfikacji HDMI 1.4:

kanał sieciowy HDMI
Specyfikacja HDMI 1.4 dołączy do protokołu HDMI nowy kanał danych, który umożliwi szybką komunikację dwustronną. Urządzenia wyposażone w tę funkcjonalność będą mogły wysyłać i odbierać dane poprzez sieć 100 Mb/sek. W ramach nowej funkcjonalności możliwe będzie korzystanie z aplikacji wykorzystujących IP urządzeń. Kanał sieciowy w jaki będzie wyposażony standard HDMI 1.4 pozwoli także na przekazywanie połączenia internetowego innym urządzeniom podłączonym ze sobą za pomocą złącz HDMI. W ten sposób wyeliminowana zostanie potrzeba dodatkowego łączenia urządzeń kablem sieciowym. Jednocześnie możliwa będzie wymiana danych pomiędzy urządzeniami podłączonymi ze sobą.

zwrotny kanał audio
Nowa specyfikacja obejmować będzie zwrotny kanał audio, który pozwoli zredukować ilość kabli niezbędnych do pobierania sygnału audio z urządzeń. Szczególnie przydatna funkcjonalność w sytuacjach, kiedy telewizor dostaje bezpośrednio sygnał audio i video z anteny TV. W takim przypadku nowy kanał zwrotny audio pozwoli na przesłanie strumienia audio do amplitunera w oparciu o podłączenie HDMI bez potrzeby dodatkowych połączeń kablowych

:hihi:
 

pulsedriver

New member
katalonczyk9, obecnie moje konsole (ps3, xbox360) wspolpracuja z lg55lx9500, przyznaje , ze jest to zestaw ktory na obecna chwile mnie zadowala,ale bedac na twoim miejscu chyba bym jeszcze poczekal , powoli pokauzja sie na rynku panele z pasywnymi okularami a do tego pojawily sie juz pierwsze calkowicie bezokularowe odbiorniki, z tym , ze te ostatnie wymajaga jeszcze dopracowania technicznego a i cenowo tez nie jest najlepiej.
Plazmy do gier nie polecam ze wzgledu na powidoki. Kiedys nie bardzo wierzylem , ze cos takiego moze wystepowac , ale wielokrotnie juz cos takiego widzialem , nawet w najnowszych modelach panasonica.
 

cureman

Active member
Bez reklam
katalonczyk9, obecnie moje konsole (ps3, xbox360) wspolpracuja z lg55lx9500, przyznaje , ze jest to zestaw ktory na obecna chwile mnie zadowala,ale bedac na twoim miejscu chyba bym jeszcze poczekal , powoli pokauzja sie na rynku panele z pasywnymi okularami a do tego pojawily sie juz pierwsze calkowicie bezokularowe odbiorniki, z tym , ze te ostatnie wymajaga jeszcze dopracowania technicznego a i cenowo tez nie jest najlepiej.
Plazmy do gier nie polecam ze wzgledu na powidoki. Kiedys nie bardzo wierzylem , ze cos takiego moze wystepowac , ale wielokrotnie juz cos takiego widzialem , nawet w najnowszych modelach panasonica.

Ciekawe gdzie to widziales i najakich modelach he?
 

miszczu113

New member
Odnośnie kabla HDMI potwierdzam na 1.3 bez problemu można oglądać obraz 3d, nie wiem czy na każdym kablu 1.3 ale mój sprawdza się znakomicie.

Co do tv samsunga - posiadam 2 takowe i nie ma żadnych problemów, znajomi posiadający również się nie skarżą. Zauważyłem, że dużo użytkowników chwali to co kupiło nie biorąc pod uwagę, że może być coś lepszego dlatego jednak warto wziąć poprawkę na niektóre posty. Warto również poczytać trochę testów samemu a nie tylko liczyć na odpowiedzi osób z których znaczna część kupiła TV bo znajomy polecił i teraz tylko taki model polecają.
 

pulsedriver

New member
miszczu113 , masz racje,wiele osob chwali to co ma , ja uwazam , ze szukanie idealnego odbiornika to jakies nieporozumienie, cos takiego poprostu nie istnieje a zwlaszcza , ze technologia 3d tak naprawde dopiero sie rozkreca. Niestety w kazdym obecnie produkowanym odbiorniku mozna doszukac sie mniejszych lub wiekszych niedociagniec.
 

ahdov

New member
Co ty piszesz ? Do odbioru obrazu 3 D na tv starczy kabel 1.3.Kabel 1.4 ma zwrotny kanal audio.
Wystarczy 1.3
U mnie problemem bylo to iz po wgraniu nowego softu nie zrobilem ustawien konsoli..na nowo.
Po tym konsola ruszyla i na chwile obecna nie ma zadych problemow z obsluga 3D via PS3.

Dzieki,
Lukasz
 

sarevok

New member
To, co piszecie to spoko opcja. Wiemy jednak, że telewizory 3D są cały czas drogie. Sony w przyszłym miesiącu wypuszcza swój najnowszy produkt ->bit.ly/nngjr1 .Innowacyjny ekran 3D firmy Sony wejdzie już w listopadzie. Nie dość, że będzie tańszy to jeszcze rozgrywka wieloosobowa nabierze nowego znaczenia. Mnie osobiście monitor bardzo się podoba i jeśli w Polsce nie będzie za drogi to go sobie sprawię. A Wy? :D
 
Do góry