TV 3D a katy widzenia - co kupic ?

dune2

New member
Bez reklam
Jako ze katy widzenia sa najslabsza strona (moim zdaniem) wspolczesnie sprzedawanych LEDów to postanowilem zalozyc temat w ktorym mam nadzieje uda sie przedstawic te ktore maja je dobre lub jak kto woli najmniej zle.Mam w domu bardzo duzo sprzetu tak wiec jestem zmuszony czesto siedziec bokiem do ktoregos z moich tv dlatego moj ze tak okresle glowny tv musi miec dobre katy.
Tak wiec katy widzenia to podstawowy parametr dla mnie podczas wyboru nowego tv i mam nadzieje ze osoby ktore mysla podobnie pomoga mi i innym zainteresowanym.
Interesuja mnie tylko modele 3d bo mimo ze przez wielu uwazane jest to za zbedny gadzet mi sie ten gadzet bardzo podoba i to wlasnie przez brak 3d chce kupic godnego nastepce Sony z5500.
Poczatkowo mialem nadzieje ze bedzie nim Sony hx720 ale okazal sie totalnym niewypalem bo katy ma naprawde slabe oczywiscie w moim odczuciu bo wiele osob takze na tym forum uzna zapewne ze sa dobre.Mozna wiec okreslic ze ten temat jest glownie dla wymagajacych osob ktorzy bardziej niz inni przywiazuja uwage do katow widzenia.

Na chwile obecna pod uwage biore kupno Toshiby ZL1G.Spotkalem sie w testach z okresleniami typu "posiada szeroki kat widzenia" oraz "bardzo dobre katy widzenia".W praktyce nie moge jednak tego zweryfikowac bo w sklepach "realnych" go nie sposob spotkac - bynajmniej w Trojmiescie.
Zanim wiec wydam w "ciemno" 16 tys chetnie poznam Wasze propozycje czyli ktory TV (bez wzgledu na cene) ma naprawde wyjatkowo dobre katy widzenia.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystkie które mają pełne podświetlenie LED.
Toshiba ZL1 do takich należy i jest teraz w bardzo dobrej cenie.
 

dune2

New member
Bez reklam
Wszystkie które mają pełne podświetlenie LED.
Toshiba ZL1 do takich należy i jest teraz w bardzo dobrej cenie.

Co rozumiesz przez "w bardzo dobrej cenie" ? Bo ja widze ja w cenie z okularami w granicach 16 tys.

Nie wiem o jakich modelach myslisz piszac "wszystkie ktore maja pelne podswietleie LED" ale Sony hx920 ma pelne podswietlenie a jego katy moim zdaniem sa dalekie od bardzo dobrych.
 

dune2

New member
Bez reklam
Napisz na PW - jutro Ci podam cenę dokładnie.
Bo Toshiba ma 512 stref.
A Sony i tak do Edge Led ma dobre podświetlenie.
Ale jeśli ktoś potrzebuje super rozwiązania to Toshiba obecnie w tej wersji nie ma sobie równych.
http://www.hdtv.com.pl/forum/toshib...ormacje-wszystko-na-temat-serii-zl1-55-a.html

Zanim poznam cene to chcialbym wiedziec czy warto wydawac tyle pieniedzy na toshibe.
Chodzi mi glownie o to czy naprawde katy sa znacznie lepsze niz w sony hx920 ?
Nidzie jej na zywo nie mozna obejrzec a cena kosmiczna.
Co gorsze wyczytalem ze jest made in poland a to wielki minus bo polska dokladnosc wykonania mnie nie przekonuje - to juz wole chinska.
Dodatkowo widze na forum ze ludzie pisza o bad pixelach w toshibie i braku odpowiedzi serwisu toshiby w tej sprawie.A jak juz serwis odpisuje to ze to miesci sie w normach.
To mam dac kilkanascie tysiecy zlotych i tez dostac taka odpowiedz ? To ja dziekuje za Toshibe.
 
Ostatnia edycja:
Do góry