TV 39'' - który z nich wybrać?

Mnemonicc

New member
Cześć,

Wybrałem kilka modeli, są one w podobnej interesującej mnie cenie (ok. 2k).
Prośba tylko o jakieś krótkie informacje, w czym jeden z nich jest lepszy/gorszy względem drugiego:
1. Philips 39PFL4208H
2. Sharp LC-39LE750V
3. Samsung UE39F5500
4. Panasonic TX-L39E6
Jeśli są już lepsze odpowiedniki tych modeli w podobnej cenie i przekątnej 39'' to też prośba o info. Inne rozmiary mnie nie interesują.

To co mnie interesuje przy wyborze modelu.
1. Kolory - im prawdziwsza czerń tym lepiej
2. USB - odtwarzanie różnych formatów i kodeków (H.264), zmiana rozmiarów napisów
3. WiFi
4. Smart TV
Jeśli przy okazji będzie miał:
1. PiP
2. Skype
3. 3D
To też nie zaszkodzi ;)
 

Marcino24PL

New member
Podpinam się również do tematu. Tylko że mi potrzebny tv do ps3 a pozniej do ps4. Najbardziej byłbym skłonny do sharpa ale biorę jeszcze pod uwagę LG 39LN575S. Co byście poradzili do tych 2 tys? TV must have 39"" :)
 

Kraczykruk

New member
Cześć,

Wybrałem kilka modeli, są one w podobnej interesującej mnie cenie (ok. 2k).
Prośba tylko o jakieś krótkie informacje, w czym jeden z nich jest lepszy/gorszy względem drugiego:
1. Philips 39PFL4208H
2. Sharp LC-39LE750V
3. Samsung UE39F5500
4. Panasonic TX-L39E6
Jeśli są już lepsze odpowiedniki tych modeli w podobnej cenie i przekątnej 39'' to też prośba o info. Inne rozmiary mnie nie interesują.

Widzę że jest kilka osób co głowi się nad wyborem 39 cali i nie może to być ani cal więcej. A poza tym jesteśmy zainteresowani podobnymi modelami :)

W takim razie przedstawię co już się ja wybadałem:

Panasonic - telewizor super chyba obiektywnie najlepszy z całej czwórki, ale ma jedną zasadniczą wadę: mała czcionka w odtwarzaniu z USB. Nie da się tego zmienić i w dodatku nie ma tła, więc przy filmach pełno ekranowych (bez pasów) staje się mało czytelna.

Sharp LC-39LE750V - mój kolejny wybór, ale okazało się że... nie czyta zewnętrznych napisów :/

Sam obecnie zastanawiam się nad: LG 39LN575S - i póki co spełnia moje wymagania, tylko że ... to LG czyli nawet koło Panasonica czy Sharpa na półce nie stało :)

Jeśli ktoś jeszcze ma ciekawe informacje na temat tv 39 cali to proszę o konsultacje :)
 
Do góry