TV 37" lub 40"

Chop

New member
Witam! Mam zamiar kupić TV lcd 37 lub 40". Proszę pomóżcie mi wybrać odpowiedni TV.
- Sygnał: kablówka, n (głównie będą oglądane kanały: Discovery (w tym HD), programy sportowe i filmy), komputer
- Złącza: antenowy, hdmi, hdmi
- Odległość od ekranu: 2 -2,5m
- Pora oglądania: rano, po południu i wieczorem (okno z lewej strony TV, od strony południowej)
- Cena: w miarę rozsądna (im tańszy tym lepszy ale bez przesady) do 4000zł ewentualnie trochę więcej
- Telewizor będzie używany przez ponad 5 lat więc musi odtwarzać mpeg-4
Telewizor będzie również używany jako monitor pc, więc liczę na full hd. W przyszłości mam zamiar dokupić jeszcze kino domowe. Zastanawiam się nad nowymi samsungami le40a756 i le40a786 (ledowym)
 

thedoctore

New member
wyslalem Ci wiadomosc z linkiem. Przeczytaj, przemysl.
Idz do sklepu, zobacz na zywo, popros, zeby puscili Ci cos z dvd itd:D

Tez kupuje taki tv i waham sie miedzy Sony w4500 a sharpem xl2e oba sa genialne. Tylko, ze nie bede korzytal z nki, a z lokalenj kablowki z cyfrowa jakoscia bez programow hd niestety.

Jeszcze jedna sprawa, nie kupuj w galeriach bo sa o ok. 1 tys. drozsze.

polecam znak.pl - jest dosyc tanio, ale tv u nich jeszcze nie kupowalem. Natomiast zlozylem u nich 2 pc, i kupilem mnostwo innych rzeczy. Moim zdaniem fachowa obsluga itd.
 

Chop

New member
Zastanawiam się jeszcze między Toshibą 40XF350, Sonym 40W4000 i JVC 42R90 (tylko niewiem czy toshiba i jvc odtwarzają format mpeg4[sony tak]) http://www.hdtv.com.pl/forum/showthread.php?t=31108
Jeszcze jedna sprawa, nie kupuj w galeriach bo sa o ok. 1 tys. drozsze.

polecam znak.pl - jest dosyc tanio, ale tv u nich jeszcze nie kupowalem. Natomiast zlozylem u nich 2 pc, i kupilem mnostwo innych rzeczy. Moim zdaniem fachowa obsluga itd.
Ja polecam sklep internetowy agito.pl Kupiłem w nim mnóstwo elektroniki i nietylko, paczka zawsze była szybko spakowana i wysłana.
 
Ostatnia edycja:
Do góry