TV 37" :) - do 2400 zł

lakime

New member
Cześć wszystkim, jestem tutaj trochę nowy, i od razu kieruje swoje pytanie - jako że chce zakupić TV.

Nie mam szczególnych wymagań, ale zauważyłem że kolega skorzystał z takiej ciekawej ankiety so:

Preferowana technologia: LCD
Jaki masz obecnie telewizor? crt
Jakie programy najczęściej oglądasz? sport, seriale, filmy, sport, gierki na konsoli
Oglądasz w dzień czy wieczorem: i tak, i tak, zwykle wieczór
Wieczorem oglądasz przy świetle czy wolisz bez? bez
Wolisz obraz ostry czy łagodny? ostry
Matryca błyszcząca czy matowa? obojętnie
Preferowana wielkość telewizora? 37"
Preferowana marka? brak - ogólnie mam dobre zdanie o samsungach ale nie jest to jakaś wyznacznia
Czego nie lubisz w telewizorach? smużenia, rozmazania, brzęczenia/buczenia, delayow na konsoli
Jakie urządzenia będą podłączone? kino domowe, komputer, konsola i najlepiej jak by miał USB żebym i tam mógł coś podpiąć
Ile % do telewizji a ile % do innych urządzeń? 90% TV
Siedzicie na wprost telewizora czy również z katów bocznych? 90% na wprost
Czy ważne jest wifi ? nie
Czy będziesz korzystać z widgetów? nie
Czy chcesz serfować w internecie z poziomu telewizora? nie
Czy chcesz korzystać z serwisu Ipla , Iplex, tvscreen - VOD ? nie
Czy USB ma mieć czytanie filmów z polskimi znakami ? fajnie by było, ale nie koniecznie, fajnie gdyby czytał jak najwięcej formatów video np. divx, mkv, ale też nie jest to absolutnie konieczne
Ma mieć 3D? nie
Ma mieć slot na karty SD ? nie musi
Jakimi złączami i co chcesz podłączyć? USB pamięci masowe, Euro, HDMI, PC
Jaki masz sygnał: kablówka analogowa, jak kupię tv to kablówka cyfrowa
Ile programów HD? kilka
Ma stać czy wisieć? stać
Rozdzielczość: raczej full hd
Dvb-t: tak
Na czym najbardziej Ci zależy: jak najlepsza jakość obrazu w tej cenie, wolałbym 100Hz, bardzo mile widziana dobra jakość dźwięku z samego TV ( podkreślam tu słowo "dobra" bo to tv a nie zestaw audio ;) )
Ile osób ogląda:2-3
Jaka klasa cenowa ? do 2400zł.

Informacja dodatkowa - obecnie pomieszkuje we Wrocławiu, TV będe brał na raty więc miłą opcją było by jeśli ten TV byłby na miejscu
 

lakime

New member
A nie orientujesz się gdzie one występują ? W jakim sklepie ?
Ta Toshiba mi się jakoś bardziej podoba nie wiedzieć czemu
 

bielikk

New member
Bez reklam
Kiki wytłumacz sie na forum.



Kiki wytłumacz się na forum dlaczego twoja opinia o serii Panasonic E30 jest tak diametralnie różna od tej - FACHOWEJ - zamieszczonej na stronie (opinia dotyczy wszystkich tv z serii E30):

Panasonic Viera TX-LF32E30

Przecież ten model ma bardzo słaby kontrast 866:1, bardzo duży input lag 66ms, pomimo, że posiada 200Hz występuje smużenie ...

O CO CHODZI - ŻE TY POLECASZ TEN NIEUDANY - BUBEL PANASONICA, przecież ty polecasz ten nieudany produkt wielu osobom.

CZEKAMY NA ODPOWIEDŹ !!! :twisted: :-D :shock: :-o
 
Do góry