TV 32" - 37" - do 1700zł

cezar06

New member
Witam,

Chciałbym prosić o pomoc w wyborze jakiegoś dobrego modelu telewizora. Podstawowy parametr cena-> został ustalony twardą granicą na 1700zł. Mile widziane 1500;)
Postaram się jak najdokładniej opisać czego szukam i podać to co udało mi się znaleźć z prośbą o jakąś opinię.

1) Technologia - właściwie dowolna (nie mam żadnego typu, ale też żadnego nie odrzucam)
2) Marka - jak wyżej.. Jedynie z pewną niepewnością patrzę na propozycje LG, bo moje doświadczenia z tą marką są bardzo słabe.
3) Wielkość - między 32" a 37" z uwagi na cenę. Ale zdecydowanie najpierw jakość obrazu, a potem wielkość biorę pod uwagę.
4) Położenie telewizora - pokój ok 20m, niestety TV na ścianie na przeciw okna. Są żaluzje, a cokolwiek będzie raczej oglądane wieczorami niż w dzień.
5) Odległośc do TV - ok 2,5-3m
6) Kąt patrzenia - w 90% mniej więcej na wprost
7) Sygnał - 90% dekoder N-ki (może Cyfra za jakiś czas) + 10% DVD i filmy z kompa
8) Podłączenia - Nka po HDMI, komputer i DVD analogowo
9) Dźwięk - nie planuje żadnego nagłośnienia dodatkowego na razie, więc chciałbym, żeby jakość dźwięku nie była najniższa..
10) Jakość obrazu - zdecydowanie najważniejsza po.. cenie
11) Kolor- najchętniej biały (nie jest w żadnym razie priorytet, ale jeśli będzie taka wersja obudowy to będzie git)

To co udało mi się znaleźć to 3 propozycje (kolejność przypadkowa):
SONY KDL-32BX420 - nie znalazłem o nim dużo
SAMSUNG UE32D5000 - jest sporo informacji i po za słabym wyświetlaniem sygnału SD nie widzę większych niedoskonałości
LG 32LE5300 - właściwie opinie bardzo różne, a sam telewizor jest juz dość starą propozycją

Żadnego z tych telewizorów nie widziałem na żywo. Oczywiście przejadę się gdzieś przed zakupem, żeby je obejrzeć..

Pozdrawiam,
C
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Wszystko co napisałeś:
1. Odległość od telewizora. Szkoda kasy na 32"
2. Na ścianie , na przeciw są okna - potrzebna koniecznie matryca matowa
3. Teraz klasa cenowa i ocena rynkowa modeli
4. Pozostałe potrzeby
I na końcu opinie z testów , porównań i oceny użytkowników.
 
Do góry