TV 32-37 Cali z prostą matrycą, MKV i Smart na ścianę

termin

New member
Szukam czegoś dla dzieciaka do powieszenia na ścianie.

Wielkość 32-37 cali FullHD
Odległość oglądania 2,5 m - 3 m
Nie zakrzywiony - na moje oko taki zakrzywiony maluch będzie wyglądał pokracznie na ścianie.
Rozsądna grubość.
Ma radzić sobie z MKV z dysku HDD
Matryca 100Hz lub lepiej
Funkcje smart z Miracast

Mile widziany tuner Sat S2 (mam doprowadzoną satkę rozważam UPC z modułem do TV)
Chyba, że ktoś tu na forum wie że nie warto się w to bawić.

Cena do 2000 zł

U drugiego dziecka mam 32 cale Samsunga ES6800 który spełnia te wymagania ale samsung nie robi już wypasionych 32 calówek poza tym to drogi model był ...
 

jacekcy

New member
W chwili obecnej, to w 32 calach z natywną matrycą 100Hz jest w Polsce na rynku chyba tylko 1 model. To któryś z modeli Philipsa. Zapewne kiki gdy przeczyta ten wątek napisze Ci symboll tego TV.
 

termin

New member
Nie wiem na ile posuneła się technika tv ale widziałem parę tanich tv na których piłka lecąca przez boisko wyglądała jak 3 piłki i wydaje mi się, że to właśnie natywne 50 Hz jest przyczyną no chyba, że w niektórych modelach elektronika jest w stanie nadrobić. Jeśli znajdzie się tv 50Hz z płynnnym ruchem oczywiście wezmę go pod uwagę.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z matrycą natywną 32" masz Philipsa 32PFH6550.
Ale do tych warunków powinieneś barć 40".
Cena do 2000 zł - Philips 40PFH 5500 z Androidem, Toshiba 40L5435, Samsung 40H6400
 

termin

New member
32PFH6550 - nie mogę odszukać takiego modelu w 32 calach.
Może chodziło o ten ? 32PFH5500/88 ?
Jest jeszcze seria PFT czy możeci doprecyzować o który dokładnie chodzi.

Co do 40 cali odpada telewizor ma mieć nie wiecej niż 88 cm szerokości

Jak to jest z android TV ? Mogę wejść do sklepu google i pociągnąć VLC player'a lub klienta samby do domowego NASA i będzie działać czy ten android jest mocno okrojony ?
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Ten jest 50Hz.
Philips 32 PFH 6550 nie jest w Polsce, dopiero staramy się aby go ściągnąć .
To jest Android TV 5.1.2.
Masz rację jest okrojony. Jedyny nie okrojony byłe w modelach 8109 w górę.
Ale tam nie było wersji 32".
 

termin

New member
Telewizor Samsung 32" UE32J6250 LED-TV, Full HD, 600 PQI, Triple Tuner, WLAN, Smart TV, DLNA, Bluetooth 1660 zł

Znalazłem coś co w teorii spełnia wszystkie wymagania ale wygląda, na to że to model nie na Polskę. Jak ma się sprawa gwarancji w przypadku zakupu przez nieoficjalny kanał ?


Sprawdziłem samsung respektuje gwarancję (może być dłuższy czas naprawy), no i taki telewizor można zamówić do polski z niemieckiego Amazona.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Sprawdź na infolinii.
Samsung często odsyła do źródła zakupu.
Gorzej jak źródło się zwinie, zostaniesz bez gwarancji.
 

termin

New member
Telewizor Samsung 32" UE32J6250

Nabyłem w morele.net za 1600.
Jeśli chodzi o płynność obrazu i równomierność podświetlenia to jest bardzo dobrze.

Natomiast lubi delikatnie przylagować zaraz po włączeniu i ma wkurzające klikania zamiast pikania przy potwierdzeniu akcji.
Bogate możliwości połączeń z innymi urządzeniami + komplet tunerów w najnowszej wersji to jest to czego szukałem.
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
W Morele - to z Polskiej dystrybucji czyli Ok. Z kalibracją będzie jeszcze lepiej grał.
 
Do góry