tuner satelitarny w ST50

pekin

New member
Szanowni - powiedzcie - czy i na ile przeszkodzi mi brak tunera satelitarnego w rozkoszowaniu się tivi hd i sd , w tej pieknej plażmie-55ST50 ??
Mam Cyfrę, nie mam modułu Cam, no własnie, o co chodzi z tym modułem??
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie przeszkodzi na razie wcale.
Od 1.06 - ma być TVP HD 1 i TVP HD 2 + 18 kanałów w jakości DVBT
Do tego możesz kupić taniego bluraya i mieć filmy w najwyższej jakości 1080p.
Moduł musisz mieć jak będziesz miał kupione programy kodowane z Nki,Polsatu itp.
 

pekin

New member
...co to znaczy - "Nie przeszkodzi na razie wcale." ?? A potem?-co potem?-na ile przeszkodzi?-i czy obraz z dekodera Cyfry jest taki słaby, ze piekny 55ST50 bedzie lipnie grał??...
 

copperman

New member
Ten telewizor nie posiada tunera do odbioru tv satelitarnej ,tak że mowa o zastosowaniu modułu jest błędna.Osobiście mam z c+ tuner philips hd pvr i obraz jest super
 

taschoon

New member
No to jak ja mam kablówkę i nie mam dekodera tylko kartę do gniazda PCMI /czy jakoś tak/ to na ST50 nie będzie to działało bo już się pogubiłem.
 

Jasiek_31

New member
No to jak ja mam kablówkę i nie mam dekodera tylko kartę do gniazda PCMI /czy jakoś tak/ to na ST50 nie będzie to działało bo już się pogubiłem.

Nie będziesz mógł odbierać programów z satki bo ten telewizor nie ma tunera do satki, za to ma tunery DVBT i DVBC więc odbierzesz TV cyfrową naziemną i zapewne tą którą oferuje Ci kablówka.
Moduł i karta służy do dekodowania kanałów zakodowanych a te mogą być nadawane zarówno satelitarnie jak i naziemnie i kablowo więc jak moduł z kartą włożysz do odpowiedniego gniazda w TV to wszystko powinno Ci działać.
Ale głowy sobie nie dam uciąć bo zdarza się czasami że pewne urządzenia ze sobą działać nie chcą, przykładowo na Panasonicu VT30 z zainstalowanym modułem i kartą Cyfry nie można odebrać kanałów HD z jednego z transponderów Cyfry i rozwiązuje to dopiero update softu który robi serwis za darmo.

Pozdrawiam.
PS.
Sam też przymierzam się do tego TV ale jeszcze się biję z myślami czy nie kupić GT50.
 
Do góry