Tuner HDTV za 99 zł

Status
Zamknięty.

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam


- Odbiór sygnału HDTV i SDTV
- Dolby Digital
- Teletext
- Format wizji: 1080i, 720P, 576P, 576i
- Wejście AUX dla DVD/VCR
- Wyjścia wizji: DVI, RGBHV, komponent, kompozyt, 2 x SCART
- Wyjścia fonii: SPDIF, RCA
- Łącze RS 232 – (zmiana oprogramowania)
- OSD
- Flash 2 MB
- SDRAM 64 MB
- EEPROM 32 MB
[FONT="arial,]- MPEG 2[/FONT]

cena detaliczna 1499 zł
cena wywoławcza - 99 zł
ważne od godz.18.00 do 22.00 tylko jutro 4.06.2006
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ponieważ chętnych nie było
Licytacja zamknięta.
Tuner wraca na półkę.
Był to najtańszy tuner HDTV w Europie - nawet chyba na swiecie.
Poinformuję tylko ,ze kilka firm w Polsce sprzedaje go razem z kartą dostepu / 850 zł / za 2199 zł.
Tuner jest wyposażony we wszystkie rodzaje złącz.
Posiada podwójny tuner /PIP/ , podgląd i informacje programowe, wszystkie rodzaje rozdzielczości , zamrażanie obrazu , zamiana obrazu , sterowanie 4 satelitami bez obrotnicy, sterowanie dźwiękiem odbiorników, wyjście na swiatłowód,teletxt ,wybieranie programów do kilku tysięcy na każdym kanale , pozwala odbierać HD na telewizorach analogowych ,jest trwały w uzytkowaniu.
.Na Dwóch satelitach odbieramy 1500 programów telewizyjnych i ok 1000 programów radiowych. Plus programy HDTV - obecnie 7 /siedem/
W tej klasie cenowej nie kupi się nawet najtańszego analogowego tunera.

Cena wraca do ceny powrotnej.

edycja
przedłuzamy aukcję z uwagi na brak pełnych wyjaśnien
robiliśmy to pierwszy raz
zapraszamy

Aukcja otwarta 7.06.2006 w godz. 10.00 - 24.00
 
Ostatnia edycja:

yanky

New member
Ten tuner nie ma złącza na moduły CI (chyba). A zatem jest to model FTA (chyba). Ciągle piszę chyba, bo z obrazka trudno to wywnioskować.
Kiki miał świetny pomysł z licytacjami, ale regulamin napisał trochę mało precyzyjnie. Miałem ochotę zalicytować (pewnie jak dziesiątki innych osób), ale jak telefonicznie, e-mail'owo? Teraz juz wiemy, ale kiki się obraził (chyba) i odłożył ten tuner na półkę. Szkoda

pozdrowienia dla KIKI'ego
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ponieważ może zbyt nie precyzyjnie się wyraziłem , /pierwsze koty za płoty/ .Może ktoś nie zrozumiał. A przecież cel jest jeden
Aukcje są dla Was - aby jako forumowicze moglibyście kupić taniej różne produkty.


czyli jeszcze raz
Aukcja otwarta - ale tylko w godz.. 10.00 - 24.00 w dniu 7.06.2006
 

yanky

New member
"Aukcja otwarta 7.06.2006 w godz. 10.00 - 24.00[/quote]"



Kiki,
Wyglądam może na marudę, ale co z ludźmi, który muszą rano iść do szkoły albo do pracy i nie mogą siedzieć przy komputerze do 24 i dłużej? Rozumiem, że kto się nie zgadza z REGULAMINEM to może nie licytować, bo nie jest to obowiązkowe, ale może da się w przyszłości coś z tym zrobić? :confused:
 

Fatman_1

New member
Bez reklam
Rozumiem, że sami nakręcacie sobie tę aukcję bo licytujący mają w swojej "historii" po 1-2 posty.

Życzę powodzenia.
 

slawekz

New member
A co na nim mozna ogladnac ? Bo chyba odtwarza tylko HDTV w mpeg2 w DVB-S1. Z tej formy przekazu chyba nadawcy juz rezygnuja.
 

scorpio55

New member
Wybacz Fatman_1, to co możesz wywnioskować z ilości moich postów, to to, że jestem głównie czytelnikiem tego forum. Reszta to wnioski sympatyka teorii spiskowych nie pasująch nijak do rzeczywistości, a jak dla mnie obraźliwych. Masz dużo postów jak widzę i dla swojej wiarygodności zastanów się dwa razy zanim coś napiszesz. Pozdrawiam.
 

piotr69

New member
a może taniej ???

dziwnym trafem znalazłem podobny (sądząc po zdjęciu to nawet identyczny) sprzęt za 599 pln na stronce
pewnego sklepu intermnetowego. Więc wcale nie jest to taka okazja
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
aukcja zamknięta na kwocie 450 zł
Najlepszą ceną wygrał - MORFEUSZFX
zapraszam na nastepne.
poozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Scorpio podaj adres do wysyłki - tego tunera .
Morfeuszx -jest niepełnoletni.
pozdrawiam
 
Status
Zamknięty.
Do góry