Tuner HDTV Quali-TV QC1080IR

grzes

New member
Można legalnie kupić w Polsce abonament Premiere

Witam.

Mam pytanie do kolegi Kikiego: czy ten tuner może współpracować z Cyfrą + ?

Pozdrawiam.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
niestety nie.
Ale uzytkownicy stawiają Polsat i quality - obok siebie. Tak jest zdecydowanie taniej.
Tuner opłaca sie kupić nawet do podłaczenia pal - gdyż dysponują złączami cyfrowymi i mają bogate menu /np. pip/.
A HD - gra cały czas i sie rozwija. Zmieniają też programy, przybywa nowych. A cena na dziś jest rewelacyjna.
Pozdrawiam
 

HSV

New member
Może głupie pytanie, ale jestem w zasięgu DVB-T "DVB Test RTON Wisła *G.Skrzyczne* BSK SLK 1,00 H TVP1, TVP2, TVP3 Katowice" , czy do tunera z opisu jest szansa podłączenia kabla jak w np. tunerach SKYMAXA tzw. COMBO http://www.skymedia.pl/sklep/product_info.php/products_id/160

Co można uzyskać odbierając DVB-T na dzień dzisiejszy, i czy chcąc oglądać programy w HDTV a także polską TV1 cyfrową zmuszeni jesteśmy do zainwestowania w dwa tunery ???


Jeszcze raz dzięki z wyrozumiałość i cierpliwość ale w Bielsku to nawet
nie można takich info dowiedzieć się w specjalistycznych sklepach z satelitkami.
 

tuptus55

New member
HSV napisał:
Może głupie pytanie, ale jestem w zasięgu DVB-T "DVB Test RTON Wisła *G.Skrzyczne* BSK SLK 1,00 H TVP1, TVP2, TVP3 Katowice" , czy do tunera z opisu jest szansa podłączenia kabla jak w np. tunerach SKYMAXA tzw. COMBO http://www.skymedia.pl/sklep/product_info.php/products_id/160
Nie bardzo rozumiem jaki kabel i do czego chcesz podłączyć?

HSV napisał:
Co można uzyskać odbierając DVB-T na dzień dzisiejszy,
można uzyskac cyfrową jakość obrazu o standartowej rozdzielczości, a w przyszłości MOŻE w wysokiej rozdzielczoci bo TVP kupiła sprzęt do produkcji programów HDTV
HSV napisał:
i czy chcąc oglądać programy w HDTV a także polską TV1 cyfrową zmuszeni jesteśmy do zainwestowania w dwa tunery ???
Nie jeśli kupisz tuner obsługujący DVB-S2 i DVB-T oraz kodowanie MPEG-4 dla oby modulacji. Na dziś nie ma takiego urzadzenia na świecie. Wszyscy czekamy na tunery obsługujące modulację DVB-S2.
 
Do góry