Tuner HDTV 'Basic'

Elveon

New member
Witam,
jestem świeży w temacie tunerów, stąd moja decyzja o założeniu nowego wątku. Próbując przebić się przez dziesiątki podobnych tematów(na różnych forach), często już rozwklekanych do granic przyzwoitości, po raz kolejny udawało mi się grzeznąć w pajęczynie technicznych szczegółów, terminów etc.
Preferuję tuner hd BEZ dysku twardego, funkcji PVR i innych podobnych fajerwerków(co nie oznacza gotowośc do rezygnacji z ciekawych, poprawiających funkcjonalność opcji:).
Sprzęt ów, ma być szybki, zapewnić ostry jak polsilver obraz, wreszcie, sprawiać jak najmniej problemów natury technicznej. Jednym słowem - oczekuję naprawdę dobrego sprzętu, okrojonego jednak z funkcji PVR bądź innych wodotrysków).
Przedział cenowy? 500-700 zł, choć jeśli ten naprawdę byłby wart swojej ceny, mógłbym dobić do 1000.
Tunerzysko miałoby współpracować z Sonym 32ex500( tudzież plazmą Panasa 42'... zabijcie, nie pamiętam modelu... w każdym razie, kupiony jakieś 2-3 lata temu), Cyfrą+ oraz splitterem bezprzewodowym( jestem na etapie poszukiwań, na razie mój typ to clone+150 - w razie potrzeby, proszę wyprowadzić mnie z błędu:).
Dziękuję za każdą odpowiedź!
 
Do góry