Tunein - czy Wam działa? (Panasonic nie-Android)

Stanley

Member
Bez reklam
Witam

Jak w temacie. Od paru dni aplikacja Tunein co prawda się wczytuje, ale pojawia się komunikat "Stream not available now, please try again later."
Mam Panasa serii DT60 z 2013r. Wiem, że to już prehistoria oraz ikonek aplikacji już niewiele zostało (choć np. YT wciąż działa). Jednak ciekaw jestem jak to wygląda z Tunein u posiadaczy nowszych modeli.
Pozdrawiam.
 

Stanley

Member
Bez reklam
Panasonic nie robi update starych modeli.
Wiem, że nie robi. A inni producenci robią updaty starych, wspierają dłużej niż 2, no może 3 lata od premiery modelu?
Wracając, chodziło mi o działanie konkretnej aplikacji. Apka jest wciąż dostępna w panasowym markecie, odpala się, niestety od pewnego czasu komunikat jak opisałem w 1 poście.
Ciekaw jestem po prostu, czy Panas w ogóle przestał wspierać Tunein we wszystkich modelach opartych na ichnim systemie, czy tylko w starszych.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Z tym jest różnie, niektórzy mają update znaczniej dłużej - ale Panasonic niestety nie ma kasy dla starych nabywców.
W wielu krajach już się wycofał z rynku i spada w rankingu obrotów na sam koniec.
Przesuwają swoje działania od dobrych kilku lat na B2B.
 

Stanley

Member
Bez reklam
@robertw22 : dzięki za info. Czyli Panas przestał wspierać usługę. Co prawda w moim stareńkim DT60 (lecz wciąż sprawnym, ku zmartwieniu sprzedawców i producentów ;) ) w Markecie apka wciąż niby jest, ale przy uruchamianiu komunikat jak w pierwszym poście. W sumie na jedno wychodzi ;)
Pozdrawiam.
 
Do góry