Trzaski z suba kef kube 1

Tom92

New member
Witam mam następujący problem subwoofer trzaska przy oglądaniu filmów podczas wybuchów itp amp denon 2500h po kalibracji ustawił mi sub na -6 głośność podczas oglądania to przeważnie -20 na amplitunerze dziś przestawiłem suba na -12 w amplitunerze i póki co jest lepiej pytanie moje brzmi czy coś się dzieje z subem czy może jest za słaby czy powinienem się martwić że coś jest nie tak?
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Jakie podbicie masz ustawione z tyłu na eq?Jeżeli na + 12db to może być za dużo dla niego.U mnie nie wyrabiał na 16m ,ale nigdy nie trzaskał.
 

Tom92

New member
z tyłu głośność suba mam na godz 12 resztę ściszam pogłaśniam z poziomu amp narazie przestawienie w amp z -6 na -12 jest lepiej więc chyba wszystko z nim w porządku u mnie jest około 20m może dlatego
 

rumburak80

New member
Bez reklam
Z tyłu suba jest trzystopniowy przełącznik wzmocnienia + 3,+6,+12 db może masz ustawione +12, zresztą 20m to już sporo dla takiego mikrusa.
 

mors111

Active member
Bez reklam
z tyłu głośność suba mam na godz 12 resztę ściszam pogłaśniam z poziomu amp narazie przestawienie w amp z -6 na -12 jest lepiej więc chyba wszystko z nim w porządku u mnie jest około 20m może dlatego

Ustaw w subie głośność na godzinie 10,max 11 . reszta ustawień w Ampli
 
Do góry