Trylogia Ojca Chrzestnego

wachi40

New member
wydanie w uk nie posiada polskich napisow
wiem bo takie mialem
napisy pl tylko na 4 plycie z dodatkami(ktorej zreszta wersja ojca wydana w polsce nie posiada)
 

jedrek_125

New member
lepp napisał:
Mogli się pomylić skoro są napisy na jednej płycie. Nie sądzę, aby w anglii funkcjonowały 2 wydania tego filmu.
----------------------------------------------------------------------

I miałeś niestety racje , wyslałem do dwoch sklepów maile z pretensjami
że wprowadzaja w bład ! ładnie odpisali ,że przepraszaja za klopot , ale info o plytach umieszczaja na podstawie informacji od wydawcy .
Zachowali sie ładnie , bo zasugerowali , że w zwiazku z tym jeśli juz zakupiłem , to to oni bez problemy zwroca pieniadze . Ale zamieszanie robia !! :)
Ps . Co ciekawe do dzisiaj błedne info nie zostało sprostowane , wiec tak sobie mysle , że to dzialanie obliczone na system ,, dwóch odesle , a pięciu nie ,, :) ,per saldo to im sie opłaca :)
 
Ostatnia edycja:

jedrek_125

New member
Trafilo juz dawno , bedzie z miesiac albo dwa , ale cena jak na razie ,,zaporowa ,, 118 zł. to niech sami sobie kupuja !
Jak wchodzila premiera oczywiscie na BR trylogii Matrix , to w MM
zakupiłem w promocji za 69 zł od sztuki , tak wiec mysle ,że to jest ten kierunek :) powiedzialem to pracownikom MM , ze dopóki nie zejda do zblizonej ceny , to ja nie kupie i innym tez będę odradzał. To jest po prostu nieuczciwe , ja mam czas , poczekam az ktoś zmadrzeje ,pójdzie po rozum do glowy i obniży cene .
 
Ostatnia edycja:

benk07

New member
Z tego co się orientuję to w Polsce nie wyszła wersja pakietowa z 3 częściami i dyskiem z dodatkami?
Jak kupiłem I i II Ojca na BD. III część nigdy mi nie przypadła do gustu.
Jeśli ktoś kupił wydanie pakietowe poza Polską a dodatki go nie interesują, to z chęcią kupię.
EDIT: Dla jasności; kupię tylko płytę z dodatkami.
 
Ostatnia edycja:

lepp

New member
Bez reklam
Można kupić w promocji 3 za 2 w sklepie punkt44, wtedy wychodzi 80zł za sztukę. Co do cen to SPI startuje z dobrymi cenami, mam nadzieję, żę na stałe. Sin City będzie kosztowało 69zł
 

Riddick

New member
lepp napisał:
Można kupić w promocji 3 za 2 w sklepie punkt44, wtedy wychodzi 80zł za sztukę. Co do cen to SPI startuje z dobrymi cenami, mam nadzieję, żę na stałe. Sin City będzie kosztowało 69zł
na merlin pl kosztuje 56,99PLN
tak samo jak inne SPInki
 

Dztka

New member
W sklepie o którym napisałem w wątku PLYTY-BD taniocha poszczegolne czesci byly po 55 zeta. Ostatnio byly 1-sza i 2-ga.

Pozdr
D.
 

lepp

New member
Bez reklam
Riddick napisał:
na merlin pl kosztuje 56,99PLN
tak samo jak inne SPInki

Nie ma co się licytować, ale na punkt44 jest teraz 59,99 ale z wysyłką gratis podobnie jak na inne tytuły SPI ;) Merlininiegdy do najtańszych nie należał.
 

hoodlum

New member
Mam pytano do posiadaczy O.Ch na blue ray -czy warto zalacić 300 stówy za komplet, czy lepiej kupić wydanie dvd restored za 120zł? Jest duża róznica w obrazie na korzyść blue raya?
 
D

djrobus

Guest
hoodlum napisał:
Mam pytano do posiadaczy O.Ch na blue ray -czy warto zalacić 300 stówy za komplet, czy lepiej kupić wydanie dvd restored za 120zł? Jest duża róznica w obrazie na korzyść blue raya?

Ogólnie warto mieć to na BD, ale nie za 300 złociszy!
Warto poczekać na promocyjne okazje i wtedy!
 

olfeusz

New member
Zamierzam kupić trylogię Ojca chrzestnego no, ale nie wiem na co się zdecydować. Na początku chciałem Blu-ray, ale pierwszą opinię jak przeczytałem było:

"Wydanie tego filmu na nośniku NOWEJ GENERACji i w dodatku HD woła o pomstę do nieba! To typowy przykład "wydać co było bo głupi kupi". Obraz wygląda niczym VHS, daleko mu nawet do wydania DVD! Tłumaczenie fatalne - dużej cześci dialogów nawet nie próbowano przetłumaczyć i są takie kwiatki jak ten: z kilkuzdaniowej wypowiedzi mamy syntezę: dwa wyrazy! Dzwięk jest TrueHD, ale... totalnie niewykorzystany. Sam film doskonale się ogląda, ale to wydanie to tylko próba wyciągniecia piniędzy - w zamian dostajemy mniej niż na DVD!"

Więc chcę zakupić wersję DVD w metal boxie. Pytanie tylko czy faktycznie jest tak jak w tym komentarzu?
 

Forest89

Active member
Bez reklam
Jak kolega ma jakiś denny LCD z początku istnienia tej technologii to się nie ma co dziwić.

Zobacz sobie tutaj: http://www.blu-ray.com/movies/movies.php?id=1003 jest tu recenzja wraz z zdjęciami. Wydaje mi się, że nie jest źle zważywszy, że film nie jest młody, wtedy nie było takich kamer i komputerów jak dzisiaj. Porównanie BD z DVD to trochę nie normalne...
 

olfeusz

New member
Czyli jednak Blu-ray jest jakościowo lepsza niż DVD w wydaniu odnowionym? Za DVD za to przemawia metal box, który dla wersji Blu-ray w Polsce jest nie dostępny.

BTW
Osieczna koło Śliwic czy jakaś inna?

Edytka jeszcze się pyta jakie są wersja do kupna Blu-ray z polskimi napisami? Chodzi mi o zestawy typu steel box.
 
Ostatnia edycja:

Henryk55

New member
W Zavvi jest do nabycia cała trylogia na BR za 14.95 funciaków.
Wydanie czterodyskowe, sporo dodatków.
Można to uznać za megapromocję.
 
Do góry