Tryb serwisowy PS 3

Ogr

New member
Bez reklam
Nie mam pojecia !! Droso co postanowiłes zrobić z ps3 ? Powiem tylko ze ja mam czwartą ;)
 

drosophilia

Active member
Bez reklam
znalazlem na allegro kontakt do naprawy ps3 w Łodzi , niedawno rozmawialem z gosciem, wydaje sie konkretny, naprawiaja w ciagu jednego dnia, w moim przypadku prawdopodobnie wyskoczyl jakis uklad oraz awaria programowa. Koszt naprawy ok 100 zł + jakis dodatek na odzyskanie danych z twardego. Mam wlasnie wielka nadzieje, ze nie trzeba bedzie robic formata, gdyz ponad 100 godz. online w K2 pojdzie sie walic!!!!!Mialem duzo grac przez weekend, a tutaj taka lipa! Moja doba rada: zadnych %%%% podczas gry, heh, a jak juz to male ilosci!!!

Ogrze, a Tobie jakie przyprawialy sie awarie i jaki koszt naprawy byl (no chyba, ze na gwarancji)?
 

fr3

New member
Z tego co się orientuje, to w mp kz2 oprócz statystyk także rangi są przechowywane na serwerach GG. Ale pewny nie jestem.
 

Ogr

New member
Bez reklam
Droso stary ,tak jak kolega pisze to wszystko zostaje w sieci :) Musisz tylko znac dane do swojego konta zeby uaktywnic na nowym sprzecie ;) Czyli adres email i hasło !
W mojej pierwszej padł naped oddałem do serwisu .Po tygodniu dostałem odnowiona która zawieszała sie jak szalona ,trzecia czesto resetowała sie do ustawień poczatkowych :???: :roll: Teraz mam czwarta ,narazie ok ale gwarancji juz nie mam.
 
Do góry