trudny wybór? Epson TW3200 vs nowy TW5900

FunkyKoval

New member
Bez reklam
A u mnie w TW3200 są przebarwienia i to nie w rogach a na lewej i prawej krawędzi obrazu, to durgi egzemlparz który mam i który ma dokładnie tą samą wadę. Z racji tego że jest na gwarancji będę go reklamował i właśnie chce przesiąść się na EH-TW5900 z uwagi na 3D...

Jesli masz jakis wybor, to nie kupuj TW5900. Mam ten projektor i zaluje troche ze go kupilem... Jakosc obrazu podobna do TW3200, ale brak lens shifta skutecznie moze utrudnic zycie. TW5900 kupilem tylko dlatego, ze dostalem 30% znizki od Epsona.

P.S.
TW5900 przebarwienia tez ma :p
 

mac.umatik

New member
hmm ... Akurat brak lens shifta nie stanowi przeszkody, proj mam idealnie prostopadle. Bardziej mnie interesuje czym się je to 3D. Nie miałem jeszcze z tym do czynienia, oprócz IMAXa. Głównie myślę tu o graniu a więc:

Mam kartę graficzną ASUSa radeon 6950 i rozumiem że jak podłączę ten projektor i założę okulary migawkowe będę mógł w pełni korzystać z 3D w grach ?

PS
Tak szczerze to te przebarwienia są w zasadzie niezauważalne podczas oglądania filmów i grania, ale są. Jeżeli TW5900 będzie miał miej więcej takie same to przeżyję :) Jeżeli TW5900 ma podobny jakościowo obraz do TW3200 to za samo 3D myślę że warto je zamienić.

Wybrałem te modele ze względu na współczynnik throw - mają największe obrazy w swojej cenie. No chyba że coś pominąłem...
 

jablonviolin

New member
Witam. Mam problem z moim epsonem TW5900. Kupiłem go niecały rok temu. Pare dni temu pojawiła się niebieska plama wielkości pięści (przy obrazie o przekątnej 220cm) Jest ona przy lewym końcu obrazu po środku. Jest ona widoczna tylko na ciemnym tle (najbardziej na czarnym). Co to jest? Czy to są te słynne przebarwienia? Czy może lampa sie powoli zaczyna wypalać? Czas pracy lampy to 300h. Czy da sie coś z tym zrobić?
 
Do góry