Trójmiasto Kto tu ustawia Projektory

sokol954

New member
Witam. Mam nadzieje że informacja nie tylko dla mnie, poszukuje w 3mieście okolice Gdyni ludzi znających się na rzeczy.
Mam nowy ekran i projektor trzeba to dobrze skonfigurować, to mój pierwszy taki sprzęt wiec fajanie jak by wszystko było profesjonalnie ustawione.
Z góry dziękuję za informacje.
 

behemot

New member
Daruj sobie szukanie tzw specjalistów bo w większości przypadków to naciągacze lub ludzie szukający naiwniaków. Takie informacje można znaleźć z powodzeniem w necie (o konfiguracji na pewno jest też w dołączonej instrukcji)
Trochę wiary w siebie, trochę czasu przy szperaniu w otchłaniach netowych i sam sobie to skonfigurujesz i ustawisz do własnych, indywidualnych potrzeb ( gdyż tu jest pies pogrzebany i wszystko zaczyna się od pomieszczenia)
 

skalmen

New member
Cześć
Mieszkam w Redzie i z checia pomogę Ci ustawić projektor tym bardziej że kilka juz ustawiałem u siebie i znajomych :), zamówiłem tez niedawno Eye One Display 3 razem z Chroma Pure mam dostac po swietach i chetnie poćwiczę kalibracje na innym niz mój projektorze
pozdr
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Jak sie nie chce samemu skalibrowac to trzeba zaplacic innemu ktory wezmie 200 za 30 minut zabawy. Pogoogluj troche, po sicagaj obrazy kalibracyjne i zaoszczedzisz.
 
Do góry