Transport LCD do domku...

Lord Rayden

New member
Witam !

Mam pytanie - czy TV LCD (szczególnie duży) trzeba transportować do domku pionowo ? Chodzi oczywiście o transport w kartonie, ze sklepu. 37 calowy TV może zmieści się do bagażnika 500 litrów ale czy można go położyć ? Tak,żeby go nie uszkodzić.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Leżąc będzie bardziej narażony na nierówności dróg. Ale przy w miarę uważnej jeździe powinno się udać.

ArtS :)
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
możesz transportować . Pamiętaj tylko żeby nie jeździć po dziurach , chyba że masz super resory :D.
 

Lord Rayden

New member
Daleko nie mam od sklepu, w którym planuję zakup (ale to pod koniec roku dopiero). Ale po drodze są "śpiące policjanty" ;) czyli spowalniacze ruchu. Rozumiem więc,że lepiej ,żeby stał pionowo... To będzie ciężko bez kombi.
 

ArtS007

New member
Bez reklam
Przy spowalniaczach raczej zalecałbym pionowo. Chyba, że na nich intensywnie potrenujesz. Wbrew pozorom układy amortyzacyjne w aucie sporo amortyzują.

ArtS :)
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Mi 32 cale przywieźli poziomo przez pól Polski zwyklym transportowcem. Aż się chwycilem za glowe, a panom zwrócilem uwagę. Na szczęscie wszystko bylo i jest OK. Zero badpixeli czy nierownomiernego podświetlenia lub buczenia.
 
Do góry