Transformers 4 Wiek Zagłady (zwiastun)

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Ja już w piątek będę oglądął, ciekawy jestem wrażeń audio w domowych warunkach, przekonamy się czy będziemy mieć następnego kilera.
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam

Kolego wszystko ok ale mi chodzi o wydanie przez naszego dystrybutora a nie wydania zagraniczne... jak znajdziesz od naszego dystrybutora ten film z parametrami to o takie zdjęcie bym poprosił..

Dolby True HD na pewno jest, spokojnie.

Też tak myślę tam musi być błąd jak to często bywa niestety na stronach w necie..
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Ale się motacie.No już pisałem o tym tu i siejąc zamieszanie że nie ma dzwięku.Jeszcze raz napiszę.W menu jest napisane Atmos a tak naprawdę jest to TrueHd 7.1 z zapisanymi dodatkowymi metadane dla Atmosa.I pytałem się w innym wątku jaki Atmos ma Transformers 4.Dodatkowe 2 czy 4 na suficie??
uTotalMediaTheatre5%202014-09-19%2021-31-12-57.png


Do Armaning.
Ja już w piątek będę oglądął, ciekawy jestem wrażeń audio w domowych warunkach, przekonamy się czy będziemy mieć następnego kilera.
--------------
Jak masz dedykowane pomieszczenie to ok.Jak nie masz, to pozbądz się domowników na ten czas;) ostatnie 40 minut jak pisałem głowę rozsadza od basu i zadymy na ekranie

__________________
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Myślę że generalnie taki film to dobrze oglądać na odpowiednim poziomie głośności, chyba że ktoś nie lubi głośno oglądać..
 

robertuss

Active member
Bez reklam
Transformers 4 na luzie...;)

[YouTube]Zz5vEfa7UvI[/YouTube]


Magiczny znaczek na płycie z filmem Transformers 4.
transformers_age-of-extinction_dolby_atmos_blu-ray_disc.jpg
 
Ostatnia edycja:

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Transy 4 ATMOS już są u mnie.
Tutaj więcej fotek:
http://www.hdtv.com.pl/forum/1097848-post502.html
http://www.hdtv.com.pl/forum/filmy/...ay-dvd-4k-cd-figurki-kolekcjonerskie-itp.html

Panowie, dźwięk MIAZGA :) Odpaliłem kilka minut początkowych scen i kilka w dalszym etapie.
To było dosłownie parę minut, nie chciałem sobie psuć zabawy przed docelowym seansem.
To co już usłyszałem wystarczy aby z ogromną ochotą i zaciekawieniem zaliczyć całość.

Co do ATMOSA i Dolby True HD.
Tak to wygląda, więc spokojnie można oglądać na naszych obecnych sprzętach:

Fotki zmniejszone i skompresowane, troche wyszły ciemno. ale ilość detali na żywo robi wrażenie:
20141024_141832.jpg

20141024_135357.jpg
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
To teraz tylko w wolnej chwili trzeba obejrzeć i delektować się rozrywką :) Rozumiem że jak na Atmos przełączysz to cisza w głośnikach jest?
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Nie ma tam bezpośredniej opcji na Dolby True HD jak się okazało, jest wybór na Atmos i jak nie posiadasz takiego zestawu, to z automatu odpala się na True HD.
A z tego co zrozumiałem (na szybko) jest info, żeby zmienić ustawienia w BR jak mamy Atmosa sprzęt (ampli).
Włożyłem płytkę, wybrałem opcje Atmos i pokazało się to co znamy od dawna, czyli to co widzisz na fotce.
Także nie ma problemu, a co do jakości dzwięku to myśle że Pan zadowolony ;)
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Nie ma tam bezpośredniej opcji na Dolby True HD jak się okazało, jest wybór na Atmos i jak nie posiadasz takiego zestawu, to z automatu odpala się na True HD.
A z tego co zrozumiałem (na szybko) jest info, żeby zmienić ustawienia w BR jak mamy Atmosa sprzęt (ampli).
Włożyłem płytkę, wybrałem opcje Atmos i pokazało się to co znamy od dawna, czyli to co widzisz na fotce.
Także nie ma problemu, a co do jakości dzwięku to myśle że Pan zadowolony ;)

Dzięki za odpowiedź. Ciekawy jestem jak nasz dystrybutor to rozwiąże czy też w taki sam sposób :)
 
Do góry