Transformers 4 Wiek Zagłady (zwiastun)

Piramida

Well-known member
Bez reklam
ten w MM to tylko IMAX?

Lolek pisał że mu się w 3D obraz rozjeżdża :wink:

ale nie wiem jak w 2D w tym wydaniu (jeżeli je miał)...Ja miałem dwie wersje 2D (jedną Imax i jedną zwykłą i w tej drugiej obraz był lepszy/wyraźniejszy).

Edit :Jakaś masakra,nie mogę podać posta Lolka,bo jakiś zwiastun mi wyskakuje :mrgreen:
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Lolek pisał że mu się w 3D obraz rozjeżdża :wink:

ale nie wiem jak w 2D w tym wydaniu (jeżeli je miał)...Ja miałem dwie wersje 2D (jedną Imax i jedną zwykłą i w tej drugiej obraz był lepszy/wyraźniejszy).

Edit :Jakaś masakra,nie mogę podać posta Lolka,bo jakiś zwiastun mi wyskakuje :mrgreen:

Sorki za błedy jakby co pisze z tel. ( oglądam dodatki z Hobbita II :)) raz jeszcze napisze przy 3d w Transach co jakiś czas obraz sie powieksza na cały ekran, przy 2d caly czas jest obraz z pasami. Ogladalem tylko troszkę i powiem że w 3d mi to nawet pasuje bo przez pierwsze kilka raz to sie odczuwa, a pozniej sie zapomina o tym a jednak obraz na całym ekranie przy 3d, a z pasami to jest roznica. Jak dla mnie jest to normalne wydanie nic nie ma na pudelku ze to IMAX ( tak jak to było w przypadku filmu u Armaniga) tylko tak jak napisalem film był kręcony między innymi kamerą IMAX 3d. Chyba że uznali to za niekonieczne aby byl taki napis :)
 
Ostatnia edycja:

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Jak się nie da ? Przeszczep trzustki | abcZdrowie.pl

Tak na poważnie,to uwierzyłeś,że ja tak chlam ? ;-)

Ci co mają taki problem to o tym nie piszą :) A już całkowicie serio nie czytaj bzdur nie ma na chwilę obecną przeszczepu trzustki i jest to jedno z najgorszych dziadostw na chwilę obecną, prognozy mówią że za kilka lat rak trzustki będzie bodajże trzecim najgroźniejszym rakiem. Dużo wiem na temat trzustki pomimo że bardzo bardzo mało pije :), tylko pech chciał że kiedyś przytrafiło mi się zapalenie ostre trzustki.... Dlatego podziwiam tych wszystkich co chleją w odpowiednich ilościach i nie szanują swojego zdrowia a nawet życia. Być może muszą takie osoby zobaczyć to co ja widziałem na oddziale ludzi którzy dawali sobie czadu i jak to się wygląda po takiej operacji i jakie są rokowania.. Mnie na szczęście ominęła... ale wiem że trzeba się szanować i również mam tu na myśli jedzenie jak i chodzi mi o prace tj. nerwy, stres itp.. bo u mnie to było powodem najprawdopodobniej.. Także życzę Ci Kolego żebyś nigdy nie musiał się przekonać jak to boli... Pozdro..
 
Ostatnia edycja:
Do góry