Toska 47zv635 Pionowe jasniejsze pasy na ekranie

maliks

New member
:xWitam,

Pojawily mi sie dziwne pasy na ekranie , moze byly wczesniej ale ich nie widzialem.

Pionowy pas dlug okolo 5 cm od gory do dolu po lewej stronie tego TV w odstepie 2cm i kolejny pas.(max 3 pasy)
Paski widac najbardziej na jasnym(jednolitym) tle np.hokej , przy ciemnych scenach lub z kolorami jest spoko.Lekko tez sa zauwazalne w czasie meczu pilkarskiego na trawie.
Sprawdzalem rozne zrodla np.Ps3 i efekt jest taki sam.Zawsze w tym samym miejscu!
Czy ktos ma podobny problem? Czy tv mam oddac do sprzedawcy czy oddeslac do serwisu?:!:

Dzieki za pomoc
 

yareku

New member
Ja mam coś podobnego

Ja mam 32AV635dg i mam jeden ciemniejszy pasek na środku matrycy. Jest to bardzo upierdliwe ale już to opisywałem w dwóch inny wątkach. Telewizor raz był w serwisie i nic nie zostało naprawione. Teraz będzie wysyłany 2 raz.
Chyba lepiej reklamować u sprzedawcy, mają terminy ustawowe, można postraszyć pismem od rzecznika. Ja poszedłem od razu drogą gwarancji u producenta i w sumie to nic, zero, null. Nic cię nie chroni. 100% zależy od łaski Toshiby.
 

Kampaj

New member
Bez reklam
Zgadzam się, tylko serwis i walczyć, aż do skutku. U innych producentów z tymi pasami sytuacja wygląda podobnie, też niby nie chcą nic z tym robić. Zdjęcie i serwis. Życzę szybkiego załatwienia problemu:)
 
Do góry