Tosia 40XV733 czy Samsung le-40C650?

maciek26

New member
Witam, podjalem ostateczna decyzxje.... Kupuje tv 40".. Nie wiem tylko, ktory z tych 2 TV wybrac :) Tv bedzie przeznaczony do konsoli (35%), Cyfry + (SD i HD, 40%) i PC (35%).. Zalezy mi na niskim input lagu (co oferuje toshiba), dobrym skalowaniu, braku smuzenia.. Ogolnie jestem ZA Toshiba (Wydaje mi sie, ze bedzie to wlasciwszy wybor.. Tym bardziej ze na opcjach sieciowych raczej mi niewiele zalezy).. Ktory TV wybrac do moich kryteriow? A moze jakis inny LCD? Zawsze wole sie upewnic, zanim kupie jakis drogi sprzet :) Bedzie wdzieczny za rade :)

Szerokość pokoju: 2.4m, tv wieszany na scianie.
 

SierzantHarris

New member
Bez reklam
Miałem oba tv - do twoich potrzeb zdecydowanie xv733, ma ten sam panel samsunga, świeci niemal identycznie, ma niski input lag (c650 do gier nie jest dobry) i jest to ogólnie moim zdaniem wraz z c650 najlepszy tv w tej cenie.
 

maciek26

New member
Miałem oba tv - do twoich potrzeb zdecydowanie xv733, ma ten sam panel samsunga, świeci niemal identycznie, ma niski input lag (c650 do gier nie jest dobry) i jest to ogólnie moim zdaniem wraz z c650 najlepszy tv w tej cenie.

I chyba tak wlasnie zrobie :) Liczylem na tego typu wypowiedz, dzieki Harris! :D

PS. W tosiach nie ma (tak jak w samsungach) takiej sytuacji, ze LCD z roznych linii produkcyjnych maja inne matryce?
 
Ostatnia edycja:

maciek26

New member
Prosze, niech ktos odpowie.. Dzisiaj chce TV zamowic :(
Jaki niedrogi uchwyt scienny wziac do tego modelu? (niedrogi = +/-150zł, ekran ma byc jak najblizej sciany)
 

maciek26

New member
Ok, dzieki.. Uchwyt jest :) A co z tymi matrycami? Montuja rozne rodzaje tak jak w samsungach?

PS. Mam wrazenie, ze ten uchwyt jest ciezko dostepny..
 
Ostatnia edycja:

3DE

Banned
W tym modelu Toshiby są tylko matryce PVA podobnie jak i w 40-tkach Sony. Dziwne że Samsung nie stosuje takiej samej polityki.
 
Do góry