Toshiba ZF 575 (40,46,52", 100hz, procesor CELL)

matysone

New member
Dzisiaj na redcoon.pl znalazłem ten tv 40" z adnotacją "wkrótce dostępny" w cenie 5061. I już teraz nie wiem bo byłem zdecydowany na Soniego 40W4500, czy może czekać na ten tv - co sądzicie.Podpowiedzcie:confused:
 

u96aro

New member
Tylko ciekawe czemu jak zrobisz testy tego tv w tym sklepie to wychodza testy i opinie modelu XF355D, tak BTW. na digitalo tez pisało wkrotce dostepny - 19 listopad a teraz pisze 05 styczen takze... :)
 

pintr

New member
Pewnie dlatego ze ten model jeszcze fizycznie nie istnieje i nie ma żadnych testów w/w modelu.....a link podali być może po to żeby ludzie mieli jakiekolwiek pojęcie, jaki to będzie TV
 

c-4

New member
jakiś żart?

podobnie jak kolega parę postów wyżej na redcoon.pl jest 46ZF575 z uchwytem ściennym za 6561zł i status tego towaru to: towar dostępny + 3 dni wysyłki. Jest również sam TV za 6299zł i status jest: wkrótce dostępny. O co chodzi? Jeśli rzeczywiście jest to pomyłka sprzedawcy i zamówię ten TV i przyślą mi ZF355 to czy potem będę mógł się domagać ZF575 w ej cenie, ponieważ to jest ich oferta a ja z niej korzystam czyli żądam tego co jest napisane, prawda?
 
Ostatnia edycja:

c-4

New member
odp z redcoon..pl

Wysłałem maila do redcoon z prosba o informacje dotyczace dostawy. i wg nich "Wkrótce" oznacza połowa stycznia!!! Lekka przesada ponieważ na stronie można go już kupić a odpowiedz serwisu na pytanie dlaczego była nastepująca: towar został wystawiony w naszym serwisie już teraz ponieważ chcemy być pierwsi na rynku oraz zamawiając teraz ma pan gwarancję ceny, ponieważ ten telewizor może kosztować więcej w przyszłości.
Niby cena konkurencyjna na teraz ale co będzie za 2 i poł miesiąca nie wiadomo.
 

Pietrucha

New member
Można powiedzieć,że jest już grudzień,więc grzecznie pytam czy są jakieś nowe ciekawe informacje o ZF575. Bardzo ciekawi mnie ten TV ale narazie mogłem przeczytać tylko ogólne wiadomości techniczne.

Pozdrawiam
 

pener77

New member
Nie bedzie tego modelu, został ponoc wycofany, nastepcą ZF bedzie chyba seria FH7000 która bedzie dostepna około kwiecien - maj 2009
 

pener77

New member
Nadal nie wiadomo jaka seria jest następcą ZF. Najwyższym modelem ma być ZH ale seria FH przypomina bardziej ZFke. Mam nadzieje ze ktos ma jakies dokładniejsze informacje, moze jakies specyfikacje ??.
 

Tom0000

New member
W digitalo juz go maja. Zdjeli info dostepnosci 5 stycznia i niby juz jest dostepny.
Chyba tylko digitalo jest likwidowany.
Na maila nie odpowiadaja, wczoraj pod nr telefonu informacja o uszkodzonej lini , dzis brak takiego numeru. Dzis tez wymazali ze strony info o telefonach.
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Z tego co wiem z wiarygodnego raczej źródła to mieli sie przenosic tylko nie wiem kiedy. Jeśli dobrze pamietam do końca miesiaca musza opuścić obeceny lokal.
 
Ostatnia edycja:

grzesgol

New member
TO się chyba przenieśli....

Jeśli wejdziecie na stronkę digitalo to przeczytacie:

Zapraszamy do nowej siedziby Digitalo.pl przy ul. Raszyńskiej 54 w Raszynie k/ Warszawy
Z powodu trwających prac z uruchomieniem usług telekomunikacyjnych przez TP SA, prosimy o kontakt do naszego biura w godz. 9 - 17 na nr
600 418 106, 600 417 240
 
Ostatnia edycja:

grzesgol

New member
Tylko dlaczego tak drogo?

Jeśli mnie oczy nie mylą to na stronie Digitalo cena 46ZF757 to 8499 PLN kiedy w Niemczech to 1699 Euro = 6800 PLN. Ale co mnie najbardziej zaskoczyło to cena 46ZV555 w digitalo 7999 PLN! a na oficjalnej polskiej stronie Toshiby estymowana cena rynkowa to 5299 PLN. W Digitalo chyba coś przeoczyli albo szukają jeleni....
 
Ostatnia edycja:

barts123

New member
Niby juz jest

W digitalo dostępny za 8499.
Czy ktoś jest w stanie coś więcej napisać na temat tego modelu ?
Może ktoś jest już szczęśliwym, albo nieszczęśliwym posiadaczem?
 
Czy ktoś może wie, czy wogóle będzie jeszcze model ZF. Obecnie na stronie www producenta pokazały się nowe modele i oczywiście nie ma ZF. Żaden z nowych modeli nie ma przetwarzania 10 bit tylko jakieś "Przetwarzanie 8bit + FRC"
 
Do góry