Toshiba WL863 vs. Panasonic ET60

Który lepszy??


  • Total voters
    0

pener77

New member
Witam
Zastanawiam sie nad tymi dwoma telewizorami, liczy sie najbardziej jakość obrazu, oglądam jeszcze telwizje n, dvd , BR. odległość od ekranu to 3.5m, liczy sie dla mnie naturalny i ostry obraz, bardzo dobra skala szarości oraz płynnośc bo lubie oglądać sport. Niewielkie znaczenie mają dla mnie funkcje smart lub 3d.

Pozdrawiam.
 

zibciu

Member
Co prawda mogę porównać inne modele, bo 55VL963 i 42E5E. Tosia jest wolna Ale w skalowaniu i jakości obrazu bije Panasonica na głowę. Mam T, rodzicom kupiłem P i ten drugi ma koszmarne wygladzanie. Coś jakby pikseloza... Rodzice mają problem aby np. odczytać pasek TVN24. Mówię oczywiście o sygnale analogowym podawanym przez kablówki. U mnie UPC, u rodziców Petrus. Być może to wina kablówki, ale nie sądzę...

Wysłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

voodoopeople

New member
Ta ankieta nie ma sensu. Czy Ci, którzy odpowiedzieli na nią porównywali oba te telewizory? Wątpię. Pytanie powinno brzmieć "Który telewizor chciałbyś kupić?". Ja mogę powiedzieć, że ten model Toshiby wyprzedza Pansonica w jakości obrazu o rok świetlny. Ale porównuje to do Panasonica serii ET5/50. Oba tv miałem u siebie i Panasonic wrócił do sklepu a Toshiba została i cieszy moje oczy. Czy w serii ET60 coś się drastycznie w jakości obrazu zmieniło - wątpię.
 

Mixmich

New member
W et60 Kontrast gorszy niż w et5 i do tego modele, które do mnie wjechały mają bardzo jasną, granotową czerń, chociaż jeżeli chodzi o obudowę, to jest śliczna.
 

SLAV7

New member
Bez reklam
Zdecydowanie ten model TOŚKI będzie miał lepszy obraz. Poczytaj testy. Medialnie nieco lepszy jest PANASONIC.

Pozdrawiam
 
Do góry