Toshiba Nowości 2014 - czyli nie produkujemy telewizorów, produkujemy ...dobre telewizory !

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziś będzie w nocy .
Właśnie idę wpisywać.

Toshiba grubsza bo ma tylne podświetlenie strefowe Led.
I ma fantastyczne pełne głośniki wewnątrz.
Skalowanie nawet w SD jest extra - oczywiście jeśli sygnał nie idzie z kija.
 

kfck

New member
Zbliża się test, a ceny tego modelu w górę. Kiki wrzuć zanim ostatnie sklepy podniosą cenę plis :)
 

gray666

New member
Jak to 50Hz ?.47 cali ma chyba matrycę 100Hz ?. Skąd to info o 50?.
To jak by miał pasywne 3D?.Mówisz oczywiście o L74 ? s nie serii L6 ?.
 
Ostatnia edycja:

kfck

New member
Jak to 50Hz ?.47 cali ma chyba matrycę 100Hz ?. Skąd to info o 50?.
To jak by miał pasywne 3D?.Mówisz oczywiście o L74 ? s nie serii L6 ?.

Tak, chodzi mi oczywiście o 47L7453DG. Też się zdziwiłem dlatego upewniłem się u menago sprzedaży.
link wyślę na pw.
 

gray666

New member
Kicki to jak w końcu jest 50Hz. czy 100Hz. .Jaki telewizor masz w końcu na testach 47 czy 55 bo się pogubiłem.Na stronie Toshiby bałagan pisze 50Hz. tak i 100Hz. tak.Bo jak 50 to anuluję zamówienie.Ktoś tu gra sobie w kulki z klientem.Zaraz chyba napiszę do Toshiby bo mi tu coś nie gra.Jeszcze dodatkowo niektóre sklepy piszą o Edge LED.
 

davidian

New member
To w końcu ile jest tych Hz? 50 czy 100. TV ciężko dostępny chciałem go sobie obejrzeć przed zakupem.
Na Śląsku nie ma go w sklepach :(

btw. ktoś ten 47 ma już w domu? Jak wrażenia?
 
Ostatnia edycja:

Karpaj

New member
Bez reklam
Przy L7335 - zeszłorocznym modelu który na 100% miał matrycę 100hz mamy
50Hz : Tak
100Hz : Tak
AMR 200 : Tak

Stąd nowe L7 także będzie na matrycy 100hz, nie wierzę żeby flagowca z pełnym podświetleniem i tak dobrymi głośnikami zabili tańszą matrycą. Tak głupi chyba nikt nie jest :)
 

amadeuszj

New member
Witam,

Jestem posiadaczem tego TV od 3 tygodni. Szczerze - najlepszy w tym segmencie obraz, fantastyczna głębia czerni, jeśli chodzi o płynność ruchu to można go porównywać jedynie z plazmami - MIAŻDŻY !!!

Płynny smart, świetne głośniki, fantastyczny telewizor.

POLECAM !!!
 

negatyw001

Member
Mam nadzieję, że z wersji 42" (odbieram ze sklepu w przyszłym tygodniu) - też będę zadowolony?

Mam pytanie odnośnie kamerki do Skype.
Czy zagada jedynie FREETALK TALK-7291, czy może być dowolna inna? O jakich wymaganiach?
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Jest specjalna promocja dla niebieskich członków forum na ten telewizor , kalibracja gratis i radyjko gratis. Jak pisz sam najlepiej sprawdzisz.
Tej nie sprawdzałem ale kiedyś kupowaliśmy do Sharpów i też działały.
 

Pachoł

New member
Witam!
Przyłączę się do tematu. W zasadzie po lekturze tego forum jestem zdecydowany na zakup Toshiby 47L7453DG . Mam tylko jedno pytanie odnosnie montażu. Czy nie będzie problemu z powieszeniem tego Tv na lince??Zależy mi na płaskim montażu na ścianie w już przygotowanej zabudowie z karton-gipsu
 
Do góry